Asfalt modyfikowany?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

15 września 2017, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Nietypowe pytanie, czy taki asfalt http://www.onico-bitumen.pl/produkty/asfalty- modyfikowane/asfalt-modyfikowany-pmb-1040-65/ nadaje się na wylanie na drodze dojazdowej do posesji? Dodam, że droga jest polna i kiedy pada nie jest do przejechania. Próbowaliśmy ją utwardzić, ale to na niewiele się zdaje. Ktoś może się zna?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2017, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, tego typu asfalt sprawdzi się jako droga dojazdowa do posesji, pod warunkiem iż nie będzie nadmiernie obciążony np: ciężkimi maszynami, pojazdami. W przeciwnym razie szybko może się ukruszyć i nie wytrzymać ciężaru.


www.Rus-stal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2017, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiesz na po prostu piękną kostkę dekoracyjna zamiast takiego betonu np. Antyk EPoka bądź Kamień Ogrodowy Pozbruk?? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2017, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są płyty drogowe. Wytrzymają o wiele więcej i mogą po nich poruszać się cięższe pojazdy. Polecam wam firmę www.bankorbet.pl, która dostarcza tego typu płyty drogowe, w dobrych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2017, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast asfaltu może lepiej będzie wykorzystac piekną kostkę dekoracyjna może np. Bruk Poznański i Bruk Epoka Rustica ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2018, 05:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem odpada poza tym szybko się kruszy jeżeli już wybierać to porządne kostki brukowe od Pozbruk jak Bruk Rustica czy Bruk Poznański

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2018, 23:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie, niestety ale tego typu elementy wykonane z asfaltu szybko się niszczą i nie prezentują sie za dobrze. Dlatego moim zdaniem lepiej pójść w piękną kostkę dekoracyjną jak np. Wenecja Zimowa

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2018, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak wolę wybrać piękną kostkę brukową od Pozbruk jak Antyk Epoka bądź Wenecja niż asfalt który przy wyższych temperaturach niestety ulega szybkiemu zniszczeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2018, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też pomyśleć o innych rodzajach nawierzchni, zerknij do nas bo akurat tak się składa, że zajmujemy się tym na co dzień i możemy pomóc :)

Ten post był edytowany przez MultiFachNawierzchnie dnia: 9 października 2018, 21:17
Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2018, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie doradzałbym to rozwiązanie, jeżeli już chcesz mieć piękny taras oraz ogród to zajrzyj do strony producenta Pozbruk gdzie znajdziesz świetnej jakości materiały betonowe które pozwolą Ci w odpowiedni sposób zająć się całą aranżacją którą zachować przez wiele długich lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 102

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >