Automatyczna kosiarka do trawy

« Powrót do artykułu: Automatyczna kosiarka do trawy | « Powrót do grupy: Ogród i działka

5 lipca 2014, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

ja postawiłem na automatyczną kosiarkę Stigi Autoclip 325 która ma 4-zębne ostrze koszące o szerokości 290 mm pracujące ze zmienną prędkością, co zapewnia dłuższy okres eksploatacyjny akumulatora i silnika kosiarki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2014, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tam jestem tradycjonalistką i po prostu lubię kosić swój trawniczek :) mąż kupił na działke zgrabną elektryczną kosiareczkę, tryton chyba, w końcu mogę poszaleć ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2016, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy taka kosiarka faktycznie jest w stanie dokładnie skosić trawę w ogrodzie? I obędzie się bez poprawek?
Póki co mam zwykłą, elektryczną kosiarkę i zawsze muszę coś docinać ręcznie.
Czytałam nawet o podkaszarkach: http://www.budujesz.pl/wiadomosc/kosa-spalino wa-i-podkaszarka-jak-wybrac-jaka-najlepsza/50/ i myślałam, żeby jakąś kupić.
Ale może taka automatyczna kosiarka też jest jakiś rozwiązaniem? Muszę to przemyśleć.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2016, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Każda kosiarka dokładnie skosi trawę,podkaszarka również,o ile ustawisz jej odpowiednią wysokość,od tego trzeba zacząć. Napisz jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na jej zakup i wtedy polecimy konkretne modele.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2019, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Automatyczna kosiarka to świetna sprawa. Sam zdecydowałem się na zakup takiego urządzenia i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam wam zapoznać się z ofertą firmy http://www.ksylon.pl/ Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2019, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajna opcja z taką kosiarką ale kupno jej ma chyba przy jakiś mega dużych trawnikach. Ja generalnie lubię kosic trawę, może tez dlatego że trawnik mam niezbyt duży wuęc nie zajmuje mi to wiele czasu. U mnie jedynie jest taki problem ze zona nasadziła rózncych krzwów więc kosiarką nie da się tam pojechac ale kupiłęm podkaszarkę z ryobi za niecałe 200 zł i tam gdzie nie pojdjade tam wykosze kosą spalinową

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2023, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając wysokiej jakości kosiarek elektrycznych, spalinowych, czy również robotów koszących to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Kammar24 w którym będziecie mogli znaleźć różne warianty w bardzo dobrych cenach i najlepszych marek m.in Makita Znajdziecie je tutaj https://www.kammar24.pl/kosiarki-do-trawy-c-3 3_76.html Pozdrawiamy serdecznie i oczywiście służymy pomocą!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 362

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >