Automatyka do bram: jakie napędy wybrać

« Powrót do artykułu: Automatyka do bram: jakie napędy... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

31 marca 2017, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Z jedną rzeczą, która napisała osoba wyżej się zgadza: trzeba odpowiednio dopaswać siłownik do rodzaju bramy, jej długości, wagi itd. Inaczej nie będzie automatyka dobrze działać, bo np. nie będzie mogła pociągnąć zbyt ciężkiej bramy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2017, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Przydatna w takim doborze jest tabela na stronie producenta. Ponieważ kupowałem BFT to korzystałem z tabeli na ich stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2017, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Karol12 napisał: Przydatna w takim doborze jest tabela na stronie producenta.
Ponieważ kupowałem BFT to korzystałem z tabeli na ich
stronie.

Zastanawiam się nad automtyką od nich. Oni mają dobry serwis w razie czego?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że BFT ma na tyle dobre siłowniki, że serwisu nie będzie potrzeba. Sam mam tyle lat i nie wzywałem ani razu.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2017, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam sie z Toba. Serwis widziałem tylko w dniu montażu. Od tego czasu minęło trochę czasu i napęd dalej bezawaryjny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2017, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

BFT daje gwarancje na 38 miesięcy. Z doświadczenia wiem że po tym okresie silownik dalej działa bez konieczności naprawy.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2017, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam sie. Po gwarancji siłowniki dalej pracują bez problemu. Wiadomo żeby dobrze działał musi być prawidłowo zamontowany, trzeba o niego dbać. Wtedy będzie służył latami.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2017, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

BFT ma bardzo dobrych specjalistów od montażu. Widziałem bardzo dużo tych siłowników i z żadnym nie było problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2017, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik boxon napisał: BFT ma bardzo dobrych specjalistów od montażu. Widziałem
bardzo dużo tych siłowników i z żadnym nie było
problemów.


To właśnie bardzo duży plus firm, które mają dobrą automatykę. No bo tak na chłopski rozum po co ci dobra automatyka, jak jest montowana przez montera amatora?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2017, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A to masz rację. Zupełnie to bez sensu jest. Jednak umówmy się, że dobry siłownik po pierwsze nie sprawia kłopotów montażowych. Po drugie dobry fachowiec jest tak samo ważny jak sam produkt. W końcu taka automatyka BFT nie kosztuje 100 złotcyh

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 181

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >