Automatyka do bramy dwuskrzydłowej

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

4 kwietnia 2010, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.

Szukam automatyki do bramy, proszę o radę. Mam dwa słupki murowane z czerwonej cegły. Długość jednego skrzydła bramy to 1,6m. Chciałbym kupić cały zestaw najlepiej tak do 2tyś zł. Automatykę będę sam montował więc proszę o wyrozumiałość. Wiem, że są różne rodzaje automatyki a ja jeszcze nie zamontowałem bramy. Mam ją zamontować na środku słupków czy tez lepiej na brzegu tak aby była równa ze słupkami? Najważniejsza sprawa chciałbym aby brama otwierała się jak nie będzie prądu, tzn. żebym mógł ją ręcznie otworzyć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2010, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Zacznę od tego, że warto pozostawić to fachowcą, to bardzo delikatna sprawa założenie czegoś takiego i lepiej nie eksperymentować. Wyjdzie drożej ale po co zacząć samemu i nie daj Bóg coś nie wyjdzie, zostanie zniszczone to tylko dodatkowe koszta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2010, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: Witam.

Szukam automatyki do bramy, proszę o radę. Mam dwa słupki murowane z czerwonej cegły. Długość jednego skrzydła bramy to 1,6m. Chciałbym kupić cały zestaw najlepiej tak do 2tyś zł. Automatykę będę sam montował więc proszę o wyrozumiałość. Wiem, że są różne rodzaje automatyki a ja jeszcze nie zamontowałem bramy. Mam ją zamontować na środku słupków czy tez lepiej na brzegu tak aby była równa ze słupkami? Najważniejsza sprawa chciałbym aby brama otwierała się jak nie będzie prądu, tzn. żebym mógł ją ręcznie otworzyć.

a gdzie mieszkasz może się dogadamy ?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2010, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam firmę, która u mnie robiła. Możesz sobie nawet sam kupić przez internet co chcesz

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2014, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ok ja osobiście uważam, że jest wiele firm które oferują ciekawe produkty z kategorii automatyki do drzwi. Jednak jak do tej pory najlepiej sprawdziły się u mnie Ray-e od Keyautomation. Szkoda, że są trochę drogie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 czerwca 2014, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo dobrą firmą, która oferuje automatykę do bram jest http://www.auto-bram.pl/ myślę, że najlepiej się z nimi skontaktować to coś doradzą

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2014, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zwrócić uwagę, czy napęd który wchodzi w skład, który chce pan wybrać jest wyposazony w automatyczne ryglowanie bramy. To jest rozwiązanie, bez którego nie wyobrażam sobie dziś instalacji jaką jest automatyka do bram; przede wszsytkim zagwarantuje nieprzerwane działanie podczas przerw w zasilaniu, jakiejs awarii, braku prądu, a poza tym ma pan dodatkowe mechaniczne zabezpieczenie przed podważeniem bramy.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2014, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm ja polecam przeszukać produkty oferowane przez keyautomation. Myślę, że powinniście tam znaleźć jakieś produkty które będą nadawać się do bramy dwuskrzydłowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2014, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli masz dość ręcznego otwierania bramy to zajrzyj na stronę http://www.keyautomation.it/pol/. Znajdziesz tam najlepszą automatykę do bram w najlepszych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2014, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Co myślicie o bramach segmentowych? Jestem w fazie poszukiwania bramy i gdzieś wyczytałem, że takie w połączeniu z siłownikami są ok i całkiem nieźle się sprawują. Proszę o opinie na temat tego typu bram?
____________
dominel.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19182 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 308

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >