Automatyzacja i sterowanie oświetleniem w domu

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

29 czerwca 2017, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś chce przeczytać moje przygody z automatyzacją mojego domu to zapraszam tutaj Moje przygody - automatyzacja domu. Bardzo wiele śie nad tym namęczyłem, ale myśle, że końcowy efekt był tego wart

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2017, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mamy już gotowe mieszkanie i nie planujemy remontu, umieszczania sieci dodatkowych kabli w ścianach, a zależy nam na bezinwazyjnej instalacji systemu, polecam Fibaro. Poszczególne moduły działają w każdej instalacji. Montuje się je w dowolnej puszce podtynkowej. To bardzo ciekawy i prosty sposób automatyzacji domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2017, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam takiego pilota uniwersalnego :) https://smarthome24.pl/bramkicentralki/1-rm-pro-pilot-uniwer salny-5906874919095.html ewentualnie inteligentną wtyczkę od smarthome, wieloma urządzeniami czy też oswietleniem można sterować zdalnie

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2017, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: rafki42 napisał: Polecam takiego pilota uniwersalnego :)
https://smarthome24.pl/bramkicentralki/1-rm-pro-pilot-uniwer
salny-5906874919095.html ewentualnie inteligentną wtyczkę
od smarthome, wieloma urządzeniami czy też oswietleniem
można sterować zdalnie


No właśnie takiego sklepu jak smarthome szukałam już od dawna myślałam właśnie nad kupieniem/zamontowaniem inteligentnego światła tylko nie stać nas było z mężem budować domu inteligentnego a za takie grosze to mogę teraz kupić urządzenie do sterowania światłem

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2017, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli chodzi o sterowanie oświetleniem to fajne rozwiązania proponuje firma https://smart4living.pl/blog/5-na-czym-polega -system-zdalnego-sterowania-oswietleniem-z-wave . Ja mam od nich centralkę do sterowania oświetleniem. Jest wygodna i prosta w użyciu.Dodatkowo takie sterowanie ogranicza pobór pradu i generuje oszczedności.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2017, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

gadżety tego typu można kupić w sklepie smarthome24.pl i to w bardzo dobrych cenach. Idzie to oczywiście w parze z jakością. Swoją drogą... z tego co czytam coraz więcej ludzi decyduje się na zautomatyzowanie swojego domu, i dobrze!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2017, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: majkel6 napisał: gadżety tego typu można kupić w sklepie smarthome24.pl i
to w bardzo dobrych cenach. Idzie to oczywiście w parze z
jakością. Swoją drogą... z tego co czytam coraz więcej
ludzi decyduje się na zautomatyzowanie swojego domu, i
dobrze!

też mam urządzenia z tego sklepu smarthome24 także ułatwiają życie na maksa. Sama wiem po sobie teraz np światłem steruję za pomocą pilota mega wygoda tylko mam nadzieję że to nie zaszkodzi mojej sylwetce:P

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2018, 00:56

Zgadzam sie: good 0 bad

No i to jest emega rozwiązanie zarządzanie światłem z łóżka byłoby świetne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2018, 18:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest to naprawdę duża wygoda, jednak jeżeli chodzi o koszta to nie wiem czy to wszystko jest tego warte.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2018, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem zaskoczona, że nikt z was nie wspomniał o firmie Zamel. Przecież to lider na polskim rynku, szeroko ceniony wśród swoich klientów. Poza tym ceny są bardzo konkurencyjne i przystępne, w porównaniu z innymi ofertami. Sprawdźcie sami na ich stronie www http://zamel.pl/produkty/ledix-inteligentne-o swietlenie-led

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projekt domu Liczba postów: 32 Grupa: Inteligentn... Polecam pracownie projektową ProArte https://www.pro-arte.pl/projekty-domow. Oferują gotowe projekty domów, również w technologii szkieletowej - kanadyjskiej.
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...
  • Jak dbać o rolety, aby zachować ich żywotność? Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Hej, Chcę, aby moje rolety służyły mi przez wiele lat. Czy ktoś może podzielić się poradami dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji rolet, aby przedłużyć ich żywo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 309

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >