Automatyzacja wjazdu

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

19 kwietnia 2007, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie narzędzia i sprzęty trzeba zakupić/posiadać, żeby zautomatyzować garaż i bramę wjazdową?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2007, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Montera ze strony producenta :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2007, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz mieć: bramę, ogrodzenie, garaż, siłowniki :P Szczerze mówiąc mi też montował fachowiec, wolałem nie ryzykować utraty gwarancji. Tobie też radzę. Siłownik to nie jest super skomplikowany sprzęt, ale możesz mieć np bramę nie tak wykonaną i będzie problem. Lepiej dmuchać na zimno.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2007, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli to zwykły siłownik, np taki model 391 od FAAC, to spokojnie wystarczy Ci zwykły sprzęt, który masz pewnie w domu. Gorzej, jeśli kupujesz siłownik wbudowany w podjazd, wtedy bez fachowca się nie obejdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2007, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Noi i z takim trzeba kombinować równocześnie z projektowaniem bramy, żeby wszystko było dobrze dopasowane. Trochę roboty z tym jest, ale za to efekt - majstersztyk.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2007, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam u siebie naped podziemny FAAC ale wszystko robilem pod katem jego instalcji wiec przerabianie raczej bedzie kosztowne

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2007, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważne przy zastosowaniu napędu podziemnego jest zainstalowanie odpływu wody. Musi być jak najbardziej drożny bo jakby ci w zimę zamarzło to byś bramy nie otworzył.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2007, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ja instalowałem sobie benince ,wiekszych problemów nie miałem.naped który wybrałem to BENINCA RI6E jestem naprawde zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2007, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik gurn napisał: Jeśli to zwykły siłownik, np taki model 391 od FAAC, to spokojnie wystarczy Ci zwykły sprzęt, który masz pewnie w domu. Gorzej, jeśli kupujesz siłownik wbudowany w podjazd, wtedy bez fachowca się nie obejdzie.

WITAM

BEZ PRZESADY PANOWIE!!!

póżniej taki sprzęt bardzo łatwo odkręcić np w nocy 8)

do montażu
WIERTARKA UDAROWA
SZLIFIERKA
SPAWARKA

to podstawa i wykonanie solidnego zabezpieczenia anty kradzieżowego

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2020, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o elementy domu inteligentnego to serdecznie możemy zaprosić Was do zapoznania się z ofertą naszego sklepu SkyNet - https://www.skynet.pl/category/inteligenty-do m w którym znajdziecie wszystko co potrzebne, aby stworzyć bezpieczny i funkcjonalny dom na lata z wygodą zarządzania poszczególnymi elementami. Pozdrawiamy!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projekt domu Liczba postów: 32 Grupa: Inteligentn... Polecam pracownie projektową ProArte https://www.pro-arte.pl/projekty-domow. Oferują gotowe projekty domów, również w technologii szkieletowej - kanadyjskiej.
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...
  • Jak dbać o rolety, aby zachować ich żywotność? Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Hej, Chcę, aby moje rolety służyły mi przez wiele lat. Czy ktoś może podzielić się poradami dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji rolet, aby przedłużyć ich żywo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >