Bariery sąsiedzkie

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

11 maja 2007, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak rozwiązywaliście sprawy o grodzenia z sąsiadami? Trochę mnie to stresuje. Chciałbym mieć jakiś ładny płotek, czy coś, a mój przyszły sąsiad ma jakieś szkaradztwo siatkowate wokół podwórka... Jak to załatwić dyplomatycznie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2007, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Noo, najlepiej dogadac sie zwyczajnie s sasiadem i wspolnie ów płot zrobić. Jeśli nie wyrazi on chęci wspolpracy, mozesz obok siatki zrobic jakis ładny płot...i tyle. Innych opcji nie ma :)
pozdr

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2007, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram, dogadać się rzecz podstawowa. Najlepiej zaprosić na grilla w ogródku i w tej przyjemnej atmosferze pogadać. Jak się będzie upierał przy siatce, to możecie chociaż wymienić jego starą na ładniejszą i nowocześniejszą. Szczerze mówiąc sam mam wokół domu siatkę i bardzo mi to rozwiazanie podpasowało, bo i długoletnie i szybkie, a nie nachalne. Wystarczy wybrać coś nowszego, jakiś pantanet na przykład, elegancko zgrzewany. Zupełnie inna jakość. Więc moze zerknij na temat od tej strony? Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2007, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój się stawiał, chciał budować ogrodzenie z betonu, na co ja weto i nie ma mowy. W końcu się dogadaliśmy, że na naszym wspólnym odcinku i od frontu mamy siatki, jeszcze się nad tyłem i bokiem drugim zastanawia, ale chyba nie będzie mu się chciało na szczęście chrzanić. Ludzie to mają widzimisie...

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >