Bateria łazienkowa o geometrycznym motywie

« Powrót do artykułu: Bateria łazienkowa o geometrycznym motywie | « Powrót do grupy: Wnętrza

28 września 2011, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

jeszcze nie spotkalem sie z bateria czy to lazienkowa czy to kuchenna aby powalila mnie swoim designem na kolana, podchodze do tego jakos tak sceptycznie, leci woda to najwazniejsze

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2011, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

niby racja no ale w sumie nie są złe z tych prostych ;P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2013, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Sądzę, że lepsze nie jest ci potrzebna, zobacz niżej. Valvex ma dobre baterie, z długą gwarancją. Powinna wam odpowiadać ;-)



Źródło: http://e-inclusive.pl/product.php?id_product= 2012

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2013, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Do łazienki polecam baterie wannowo-natryskowe dwuuchylne firmy Roca z serii Loft. Polecam je, ponieważ każda głowica wyposażona została w technologię Soft Turn, która zapewnia kontrolę przy regulacji strumienia wody i pozwala ustawić pożądaną temp. i ciśnienie wody.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2015, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o bateriach łazienkowych oferowanych przez Invenę? www.invena.pl - tak się zastanawiam nad kupnem, bo wyglądają naprawde solidnie i fajnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 kwietnia 2017, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej. Jeśli o mnie chodzi to parę razy zdarzyło mi się kupować rzeczy do takich instalacji przez internet i ostatnio robiłem zlecenie dla szpitala to specjalne baterie zamawiałem w hurtowni Swatt (swatt.pl). Dobra obsługa, a sama bateria idealnie się nadaje do szpitalnych łazienek. Długa, praktyczna, wygodna w montażu. Warto u nich się rozejrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2019, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

No to w takim razie koniecznie sprawdź propozycje ze strony producenta https://sklep.sotbe.com Jak dla mnie to rzeczywiście jeden z najlepszych przykładów jeśli chodzi o jakość wykonania, trwałość, ale również wydajność bo mają nie tylko baterie umywalkowe, ale również wannowe, czy prysznicowe które naprawdę fajnie się sprawdzają i co najważniejsze dostępne są w różnych wersjach tych klasycznych, jak i bardziej geometrycznych. Dlatego jak znajdziesz wolną chwilę to koniecznie sprawdź i zapoznaj się z danymi technicznymi które również są potwierdzeniem wysokich standardów.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2022, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Bateria jak każdy element wyposażenia, musi pasować do całej stylistyki. Ale teraz naprawdę jest w czym wybierać i bez problemu można znaleźć coś atrakcyjnego i funkcjonalnego. Sporą popularnością w nowoczesnych łazienkach cieszą się baterie umywalkowe ścienne. Popatrzcie na modele dostępne w Porcelanico https://porcelanico.pl/pol_m_ARMATURA_Baterie -Umywalkowe_Scienne-199.html. Takie baterie są nie tylko estetyczne i stylowe, ale też praktyczne i funkcjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >