Baterie słoneczne

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

20 października 2015, 22:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja otwierajac z zona przedszkole postawiłem na kolektory słoneczne od firmy http://www.komarpol.pl/ i moge powiedziec ze to swietne nowoczesne rozwiazanie, a co najwazniejsze ekologiczne a to jest dla nas bardzo wazne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2015, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaką ważną rolę pełnią te kolektory w przedszkolu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2015, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Pod koniec remontu domu również zdecydowałem się na zainstalowanie kolektorów słonecznych, zamówiłem je od www.biawar.com.pl i była to bardzo dobra decyzja. Służą one u mnie do ogrzewania wody, zauważyłem, że rachunki zmalały, jest to naprawdę dobry pomysł na wykorzystanie odnawialnego źródła energii

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2015, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć a zastanawialiście się kiedyś nad zamontowaniem fotowoltaiki w naszym domu ? Ja właśnie zleciłem projekt firmie http://www.on-eco.pl , chce się dowiedzieć czy będzie mi się opłacało w moim domu montować moduły. Też ważne jest w jakim czasie się inwestycja zwróci

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2015, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też się nad tym zastanawiam. Trochę czytałem na temat i nawet już pytałem o kilka ofert. Na razie najlepiej wypadła firma Elve (Podrzucam do nich link http://elve.pl/). Wycenili mi dość dobrze panele i dają 25 lat gwarancji na panele.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2016, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Hewalex także jest specjalistą w tej dziedzinie

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

fotowoltaika tak, ale trzeba ją na coś zużytkować mądrze i tutaj najlepszą opcją jest zasilanie pompy ciepła i cwu

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2016, 18:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Planuje załozyć na dachu hurtowni - będą pierwsze panele w miasteczku : ) No bo jak inaczej - i to sie oplaca, i ekologicznie, i ludzie beda dobrze mowili.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2016, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Opakohurt napisał: Planuje załozyć na dachu hurtowni - będą pierwsze panele
w miasteczku : ) No bo jak inaczej - i to sie oplaca, i
ekologicznie, i ludzie beda dobrze mowili.


Znając mentalność małomiasteczkową, wyobrażam sobie jakie epitety będą leciały...

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2016, 22:37

Zgadzam sie: good 0 bad

w temacie fotowoltaiki skontaktuj się z firmą Biomar. Co do wyboru to oni daradzą ci osobiście jakie będą dla ciebie najlepsze. Generalnie bardzo uczciwi oraz pomocni panowie- na dowód można sprawdzić ich w rejestrze KRD (posiadają certyfikt uczciwości) Fowotoltaika to świetna sprawa przy umiejętnym korzystaniu, moim zdaniem bardzo się opłaca. Ogniwa takie mam od 5 miesięcy a już zapomniałem co to są rachunki za prąd

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 140 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Zarządzanie nieruchomościami Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować zarządca nieruchomości Łódź . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
  • Pompa ciepła Liczba postów: 5 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli chodzi o pompy ciepła to jeśli chcesz skorzystać z programu czyste powietrze to pompa musi spełniać wysokie normy a to gwarantują produkty tego producent...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 80

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >