Baterie słoneczne

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

26 sierpnia 2016, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

stropek to bardzo ciekawe co mówisz o tych rachunkach, szczególnie w kontekście nowej ustawy i tego jak od 1 lipca rozlicza się fotowoltaikę opustem zazwyczaj rocznie, czasem półrocznie ;)

żeby nie wciskać kitu - zgodnie z nowymi zapisami ustawy OZE, które weszły w życie 01.07.2016 roku właściciele mikroinstalacji o mocy do 10 kW uzyskają opust w stosunku 1 do 0,8, natomiast pozostali 1 do 0,7. Oznacza to, że nadmiar energii wyprodukowanej przez nasz system fotowoltaiczny będziemy mogli odebrać w ciągu roku od dystrybutora w wysokości 80% (do 10 kW) energii wprowadzonej.

co do tego gdzie zakupić zestaw to ja polecam z rabatem -10% tutaj

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2017, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest dobra hurtownia na stronie swatt.pl. Sprzedają nie tylko instalacje pod odnawialne źródła, ale też dużo innych. Ja głównie bazuję na ich częściach do systemów solarnych. Porządne, wydajne kolektory o nowoczesnych parametrach do kupienia w dość niskich cenach. Obsługa jest kompetentna, widać, że osoby które sprzedają dobrze wiedzą czym handlują, to się wyczuwa po dwóch zdaniach rozmowy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2017, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że Swatt mogę Ci polecić. Na portalu swatt.pl jest cała oferta hurtowni. Dobre rozwiązanie z punktu widzenia firm instalacyjnych takich jak moja. Mają korzystny stosunek jakości do ceny, są to sprowadzone produkty, zwłaszcza mam na myśli systemy fotowoltaiczne, które głównie tutaj zamawiam. Solidne, nieawaryjne moduły, łatwe i wygodne w montażu, a przy tym nie kosztują przesadnie dużo.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2017, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Baterie słoneczne to super sprawa, sam się nad nimi zastanawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2017, 19:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Swatt ma dość ciekawą ofertę jeśli chodzi o hurtownie dla instalatorów. Duży wybór kolektorów, mają wysokiej klasy pompy ciepła czy systemy fotowoltaiczne, także generalnie można u nich pełne zakupy zrobić. Szybki kontakt, nie ma problemów z tym żeby się dodzwonić. Jestem też po pierwszym szkoleniu dla instalatorów jakie u nich zrobiłem i wrażenia na plus – konkretnie, nowocześnie, bez marnowania czasu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2017, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swoje baterie słoneczne kupiłam na stronie sklepelektryka24 https://www.sklepelektryka24.pl/panele-fotowo ltaiczne.html i jak dotychczas jestem z nich bardzo zadowolona. Wszystko chodzi bardzo dobrze, widzę dużą oszczędność na energii, więc jeśli ktoś się jeszcze waha nad montażem, to zdecydowanie polecam to zrobić. Na początku jest to trochę inwestycja, ale później wszystko szybko się zwraca.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2017, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Baterie słoneczne... ostatnio niby coraz bardziej popularne, ale czy opłacalne :/

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2018, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Też zostawiam namiar do http://amperia.com.pl/ to bardzo dobry serwis baterii solarnych. Warto mieć kontakt. Zawsze jak to przy każdym urządzeniu coś się może popsuć, fachowiec od naprawy na pewno się przyda

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2018, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Znam tą firmę i chyba jest to jedna z lepszych firm, która zajmuje się tematem energii odnawialnej jaką można uzyskać z montażu baterii słonecznych .

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2019, 02:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Wejdz sobie na stronę pulsar energia, tam znajdziesz ich ofertę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 150 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Ocieplenie budynku Liczba postów: 221 Grupa: Ekologiczny... Odpowiednie ocieplenie jest zawsze bardzo ważne. Pod adresem: https://cels.pl/ocieplanie/piana/ podsyłam namiary na pianę PUR od marki Cels. Ci mają duże doświa...
  • Elektromobilość zasilana z fotowoltaiki - jak to d... Liczba postów: 3 Grupa: Ekologiczny... To bardzo ciekawy temat i myślę, że warto go śledzić, bo coraz więcej osób będzie korzystało z elektromobilności. Od siebie dołożę jeszcze ten artykuł https://s...
  • energooszczędny domcio Liczba postów: 87 Grupa: Ekologiczny... Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę firmy, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli potrzebuje świadectwa energetycznego, to polecam Wa...
  • Pompa ciepła Liczba postów: 8 Grupa: Ekologiczny... Wydajność energetyczna pomp ciepła powietrze-woda w porównaniu do powietrze-powietrze może się różnić w zależności od warunków atmosferycznych i temperatury zew...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19205 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 314

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >