Baterie słoneczne

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5

24 stycznia 2019, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety sporo kosztuje taka instalacja

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2019, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli energia odnawialna to tylko z firmą http://amperia.com.pl/. Firma to nową grupą serwisową świadczącą usługi utrzymania, napraw, a także regeneracji przemysłowych baterii akumulatorów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2019, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z tym, że kolektory słoneczne są bardzo nowoczesnym i ekologicznym rozwiązaniem. Koszty założenia nie są najmniejsze, ale szybko się zwracają. Ja kolektory zamówiłem kilka lat temu od firmy www.ogrzewaniepoznan.pl i jestem zadowolony z ich działania.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2019, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Należy pamiętać, że instalacja fotowoltaiczna nie zawsze jest opłacalna. Jeżeli nasze rachunki za prąd nie przekraczają 300 zł na dwa miesiące, nie warto raczej inwestować w panele słoneczne.

Jeżeli natomiast mamy dużą rodzinę lub firmę, która zużywa więcej prądu, warto zastanowić się nad tym rozwiązaniem.

Pamiętajmy, że oszczędności przy wykorzystywaniu energii słonecznej można zauważyć dopiero po około 8-10 latach. Jednak suma pieniędzy, które oszczędziliśmy po tym czasie jest niezwykle duża!

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania odnośnie fotowoltaiki nie krępujcie się! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2019, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz firm, która oferuję serwis baterii przemysłowych to polecam firmę www.amperia.com.pl. Firma zajmie naprawą na miejscu u klienta, a jeżeli zajdzie taka potrzeba moga zabrać akumulator na naprawę warsztatową – regeneracja baterii. Firma posiada urządzenia do odsiarczania, rewitalizacji, pobudzania baterii, korekty gęstości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2019, 06:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także od dłuższego czasu interesuję się fotowoltaiką. W tym roku mam zamiar zamówić tego typu panele od firmy www.goldsun.com.pl. Dzięki nim będę w stanie sporo zaoszczędzić na prądzie w swoim gospodarstwie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2020, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy montażu mojej instalacji zdecydowałem się na panele JA SOLAR 320 BLACK, polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2020, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Hydro-met.net]A do czego będą używane te baterie ? Ja zastanawiam się
nad wykorzystaniem ich do ogrzewania podłogowego w domu.
Również zdecydowałam się na takie rozwiązanie i polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2020, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie domu fotowoltaiką się sprawdza natomiast trzeba mieć więcej paneli

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >