Baterie dla twojej łazienki

« Powrót do artykułu: Baterie dla twojej łazienki | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

30 maja 2015, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie mam podobnie, z tym, ze mam baterię Roca. Podobnie się błyszczą od chromu, i dzięki technice można zaoszczędzić na wodzie :).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2016, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy cały secik od grohe, od baterii kuchennych po prysznicowe;) oglądaliśmy tez inne ale akurat jak byliśmy w hydropie to mieli fajną baterię grohe z termostatem no i się na nią zdecydowaliśmy bo raz że fajnie i porządnie zrobiona, a dwa – niweluje ryzyko za groącej wody(to akurat była nasze największa zmora)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2016, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie ostatnio spodobała się bateria łazienkowa na lazienki-rea.com.pl. Teraz jeszcze muszę przekonać męża, że potrzebujemy nowej baterii :P

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2016, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Baterie do łazienki i generalnie akcesoria do jej wyposażenia w najwyższej klasie i jakości,znajdziecie również na www.Victori.pl zapraszamy serdecznie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2016, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo tego jest na rynku w tej chwili my się poważnie zastanawiamy nad remontem łazienki no i zakupem akcesoriów głównie w Silla wczoraj przeglądałem ofertę baterii łazinkowych jakie mają no i muszę przyznać, że zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie, do tego sama marka jest bardzo ceniona jeśli chodzi o jakość wykonania, a to też istotne bo chyba nikt po roku by nie chciał wymieniać takiej baterii.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2020, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam zajrzeć do sklepu Sotbe.com posiada naprawdę bardzo spory wybór baterii łazienkowych jak i kuchennych. Sam u nich kilka miesiący temu zamawiałem baterie łazienkowe i jestem bardzo zadowolony z jakości jak i z ceny, bo w porównaniu do konkurencji była bardzo niska

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2020, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

IT'S TODAY!!! Free shipping on orders over AU$45.00
Swimwear, Dresses, Gothic Style,, Tops, Intimates & Lingerie, Bottoms, Sweaters & Cardigans, Jumpsuits & Rompers, Outerwear, Activewear.
http://ali.pub/4rzldy

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2020, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o wybór armatury łazienkowej to polecam też odwiedzić takie miejsce jak hurtownia hydrauliczna lublin https://hap.pl/ . Oni specjalizują się w takiej sprzedaży - zarówno dla klientów indywidualnych, jak i klientów firmowych. U nich na pewno znajdziecie wiele ciekawych propozycji.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2020, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi ostatnio bardzo spodobały się baterie wannowe wolnostojące w sklepie internetowym https://www.lazienkiabc.pl/Baterie-wannowe-c1 57. Czy ktoś z Was miał może okazję robić zakupy w tym sklepie? I jak wrażenia? Czy stosunek ceny do jakości jest tam ok?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2020, 04:41

Zgadzam sie: good 0 bad

buy finpecia can i buy cipro online azithromycin 250 zoloft uk buy flagyl advair 230 21 mcg

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też