Baterie prysznicowe - jedno czy dwuuchwytowe?

« Powrót do artykułu: Baterie prysznicowe - jedno czy... | « Powrót do grupy: Wnętrza

5 grudnia 2011, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam zestaw prysznicowy Natura fińskiego producenta Oras. W skład wchodzi drążek natrysku z regulowanym rozstawem uchwytów mocujących go do ściany, prysznic z funkcją normalnego wypływu wody i funkcją eko, uchwyt ścienny na rączkę natrysku, jeśli chcemy np. umieścić prysznic na niższym poziomie, pojemnik na mydło lub inne kosmetyki, czy przybory do mycia, uchwyt hakowy np. na myjkę. Prysznic jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy zwracają uwagę na ekologię i oszczędzanie wody. W przypadku prysznicu Natura jest to o tyle wygodne, że wystarczy włączyć mały ekoprzycisk umieszczony na rączce prysznica aby zmniejszyć przepływ wody o 50%. Jak dokładnie działa prysznic, pokazuje poniższy filmik http://www.youtube.com/watch?v=i-sh8GJaFK8

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2016, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tym mniejszym zużyciem jednouchwytowej to chyba przy optymistycznym założeniu, że wszyscy domownicy będą przekręcać uchwyt na maksa wtedy kiedy będą potrzebować tylko wody zimnej. Z doświadczenia wiem, że z reguły używa się pozycji gdzieś po środku, przez co płacimy za wodę ciepłą, gdy spokojnie wystarczyłaby woda zimna, bo nikomu się nie chce uchwytu na zimną przestawić. Odkąd w kuchni wróciłem do klasycznej wersji z dwoma uchwytami, rachunki spadły mi o połowę. Może to kwestia dyscypliny.
Podobnie z termostatem - czy trzeba, czy nie do wszystkiego leci ta sama temperatura. Poza tym też chwila schodzi zanim termostat załapie właściwą temperaturę. Do tego regularne koszty wymiany - niestety mam twardą wodę i po jakimś czasie termostat pada. Właśnie przymierzam się do wymiany baterii prysznicowej na dwuuchwytową -jak mam wybierać to wolę te kilka złotych na uszczelki wydać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2016, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do pryszniców warto przejrzeć sobie ofertę w Rea. Można tam znaleźć różne akcesoria dla pryszniców, deszczownica kabiny itp. Myślę, że jeśli chcecie ładnie urządzić waszą łazienkę, to możecie sobie przejrzeć dostępną u nich ofertę.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 31 maja 2016, 15:52
Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo zamówień mam na koncie od hurtowni Swatt -swatt.pl. Oni zajmują się szeroko pojętymi instalacjami, w tym sprzedają rzeczy pod sanitariat. Zwłaszcza baterie łazienkowe się tutaj opłacają – dobrej jakości tworzywo, modny design, a kosztuje to po naliczeniu rabatu dużo taniej niż w innych hurtowniach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 292

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >