Beże dominującym kolorem we wnętrzu

« Powrót do artykułu: Beże dominującym kolorem we wnętrzu | « Powrót do grupy: Wnętrza

12 października 2012, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

No i super! Jak dla mnie beże są jak najbardziej ok. Przede wszystkim są neutralne, pasują do każdego koloru i są ciepłą barwą :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2012, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Święte słowa, święte słowa kolego! Beże są tak idealnym kolorem że do każdego wnętrza pasują, i do małego i do dużego. Niby kolor jak kolor ale ma cos w sobie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2012, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też poszedłem w beże, w zasadzie nie ja tylko moja projektantka (pozdrawiam projektantów decoroom :) i dzięki za świetną robotę. Nie wierzcie stereotypom, sa jeszcze porzadne firmy na tym swiecie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2012, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Ciekawe rozwiązania znajdziecie również na targach domu inteligentnego. W dniach 25-27 październiku 2012 na terenie SOHO FACTORY w Warszawie, przy ulicy Mińskiej 25 odbędą się pierwsze polskie targi - DOM INTELIGENTNY.
O czym będą? Między innymi:
- nowoczesne i ekologiczne rozwiązania domu
- technologie inteligentnego zarządzania budynkiem
- wystawa szeroko rozumianych systemów audio/video i kina
Co w zamian? Dla odwiedzających: mnóstwo gadżetów, sale kinowe oraz nowości elektroniczne... Przyjdź, warto...
P.S. Hale targowe będą czynne od godziny 9.00 do 18.00 przez trzy dni targowe.
Wejściówka dzienna kosztuje 15 pln (ulgowa 10 pln), wejściówka trzydniowa kosztuje 30 pln. Wejściówki są indywidualne.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2012, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik marcinkos napisał: Ja też poszedłem w beże, w zasadzie nie ja tylko moja
projektantka (pozdrawiam projektantów decoroom :) i dzięki
za świetną robotę. Nie wierzcie stereotypom, sa jeszcze
porzadne firmy na tym swiecie :)


Są , ale ja wolę zawsze osobiście taką firmę sprawdzić. Decoroom udostepnia jakies lokale do obejrzenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2012, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Mido oni udostępniają i wykończone mieszkania klientów indywidualnych i mieszkania pokazowe w realizowanych inwestycjach.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2012, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przed podpisaniem umowy widziałek dwa ich lokale, mieszkanie pokazowe na inwestycji Oligo Park w Pruszkowie i drugi lokal tez na tej samej inwestycji, ale juz wykończone u jednego z mieszkańców tego osiedla. Wystarczyło, żeby się zdecysdować

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2012, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest też do obejrzenia mieszkanie pokazowe zaaranżowane przez Decoroom na inwestycji Mozaika Mokotów developera Layetana.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szafka RTV imitująca kominek Liczba postów: 12 Grupa: Wnętrza A jeśli rozglądasz się za ciekawymi wariantami szafek RTV w modnym wydaniu to możecie też zajrzeć na https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie -1531.html gdzie zn...
  • Kołki rozporowe - czyli jak bezpiecznie wieszać? Liczba postów: 19 Grupa: Wnętrza Warto mieć w tym celu odpowiednie narzędzia oraz rzecz jasna same kołki także powinny być wysokiej jakości wykonania, od tego zacznijmy.
  • Jak urządzić pokój małego kibica Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza U mnie dzieciaki również mają w bardzo podobnym stylu swoje pokoje urządzone i ja jestem zdania, że ogólnie strefy kibiców są czymś bardzo fajnym. Muszę dodać,....
  • Jak wybrać parapet zewnętrzny? Liczba postów: 24 Grupa: Wnętrza Jedno jest pewne popularność parapetów marmurowych wynika w dużym stopniu z renomy, którą cieszą się elementy z naturalnego kamienia — dodajmy, że w dużej mierz...
  • Baterie umywalkowe ścienne - tradycyjne i bezdotyk... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Jeśli szukasz stylowych propozycji w zakresie baterii umywalkowych podtynkowych to warto zapoznać się z ofertą marki Oltens i tutaj https://oltens.com/pl/bateri...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >