Bezpieczeństwo na budowie i elementy do tego wykorzystywane?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

27 czerwca 2022, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak myślicie czy inwestorzy budując budynki piętrowe mają od górne nakaz wykorzystywana takich elementów jak 'Siatki zabezpieczające' często takie spotykamy ale czy zawsze? Wydaje mi się że dzięki temu łatwo i szybko zabezpieczyć można ciągi komunikacyjne przed spadającymi przedmiotami. Jak myślcie czy jest do odgórny nakaz stosowania takich siatek?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2022, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Bezpieczeństwo na budowie jest bardzo ważne - warto przeprowadzić w firmie szkolenie BHP.
Polecam zapoznać się z artykułem i ofertą https://www.odniku.edu.pl/szkolenia-bhp-onlin e/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2023, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Bezpieczeństwo to podstawa, warto o to odpowiednio zadbać.

Legginsy dziewczęce

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 256 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 15 Grupa: Trudne tema... Bookingauto.net oferuje szeroki wybór pojazdów, w tym samochodów elektrycznych, aby sprostać różnym potrzebom klientów. Bez względu na to, czy potrzebujesz małe...
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 412 Grupa: Trudne tema... Świetnym sposobem na unikanie sezonowych infekcji u mojego kolegi okazał się preparat PADMA 28 Formuła, który można otrzymać be recepty. Jest to preparat roślin...
  • Uniwersalna i oryginalna dieta Liczba postów: 459 Grupa: Trudne tema... Z jakiej formy reklamy korzystacie i dlaczego? nawozy do trawników
  • Tania drukarnia internetowa... Liczba postów: 618 Grupa: Trudne tema... Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu i pieniędzy. Jeżeli szukacie sprawdzonej drukarni wysokich nakładów w Warszawie, to po...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 382

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >