Bezpłatne szkolenia II klasy (koparka, ładowarka, spycharka)

« Powrót do grupy: Szkolenia i kursy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

16 listopada 2017, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym oesie robiłem psychotesty i było spoko, szkoda że wcześniej nie ogarnąłem ich :/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2018, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawą i godną uwagi ofertę ma firma www.galileum.pl. Ich kursy elektryczne, energetyczne, gazowe czy obsługi wózków widłowych cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród fachowców z całej Polski.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2018, 08:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja pracuję w budowlance. Zrobiłem kilka kursów z obsługi maszyn budowlanych w www.kursal.pl. I teraz mam większe perspektywy. Nie stać w miejscu. To najważniejsze. Polecam ośrodek w Bydgoszczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szkolenie dla kierowników Liczba postów: 22 Grupa: Szkolenia i... Jeśli szukasz sposobów na samorozwój, w temacie szkoleń warto rzucić okiem na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot warte/interpersonalne/ Znajdziesz tam kur...
  • Rozwój osobisty, jak? Liczba postów: 60 Grupa: Szkolenia i... Możliwości jest dzisiaj wiele, by zadbać o swój rozwój. Na pewno opłaca się inwestować w szkolenia czy kursy, ale koniecznie trzeba poznać siebie i zorganizować...
  • BHP Liczba postów: 124 Grupa: Szkolenia i... Jeśli chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo, uważam, że każda organizacja powinna posiadać dokument jakim jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Dobrym pomysłem...
  • Szkolenia BHP Opole Liczba postów: 6 Grupa: Szkolenia i... Moim zdaniem rozwój osobisty jest bardzo ważny, warto w niego inwestować czas oraz pieniądze. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://coderslab.p...
  • Szkolenie Termowizja w budownictwie 499 zł/osoba Liczba postów: 7 Grupa: Szkolenia i... Decydując się na współprace ze specjalistami zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli szukacie sprawdzonych szkoleń dla biznesu, to zdecydowanie mog...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19125 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >