Bezpłatne szkolenie - TERMOWIZJA

« Powrót do grupy: Szkolenia i kursy

24 września 2013, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszamy osoby zatrudnione w branży budowlanej z terenu woj. lubelskiego, do wzięcia udziału bezpłatnych szkoleniach.

W ramach szkolenia TERMOWIZJA Uczestnicy poznają następujące zagadnienia:

- Podstawy termografii
- Budowa i zastosowanie kamer termowizyjnych
- Zasady wykonywania termografów
- Zastosowanie termowizji w budownictwie
- Wykonywanie zdjęć termowizyjnych

Więcej informacji na stronie projektu: www.ekoszkolenia.consultor.pl
Tel. 81 745 41 91 kom. 883 331 416

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 czerwca 2014, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie orientuje się ktoś, gdzie można odbyć takie szkolenia w małopolskim?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2014, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest firma z Krakowa, która prowadzi cyklicznie seminaria. Tu masz harmonogram http://www.ects.pl/seminaria-i-szkolenia. Tylko musisz dobrze popatrzeć, bo nie wszystkie są stricte z termowizji, są też jakieś optyczne czujniki przemieszczania itd.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2014, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Okok, a na takie szkolenie trzeba mieć swój sprzęt? Czy kamera termowizyjna będzie na miejscu na warsztatach by można było się samemu nauczyć obsługi na podstawie instrukcji od prowadzącego?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2014, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie zainteresowały szkolenia z ekobudownictwa konkretnie fotowoltanika, od zawsze mnie interesowały te tematy, ale teraz znalazłem szkolenie bezpłatne w Stowarzyszeniu B-4 dla woj. dolnośląskiego wiec się kwalifikuję :)

jakby ktoś chciał dołączyć to rejestracja tutaj http://dolnoslaskie-eco-budownictwo.b4ngo.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2015, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co słyszałem od szwagra elektryka dobre szkolenia przeprowadza sonel z zakresie zastosowań termowizji w elektroenergetyce.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2024, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukasz dobrego drona do przeprowadzania termowizji to zobacz sobie autel evo II dual 640t v3

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2024, 17:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem ciekawa, czy ktoś z Was korzystał z usług geodezyjnych firmy GeoHydron.PL https://geohydron.pl/, szczególnie interesują mnie pomiary hydrograficzne i prace wykonywane z wykorzystaniem hydrografu morskiego. Jak oceniacie zakres i jakość tych usług? Czy wyniki spełniły Wasze oczekiwania?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • BHP Liczba postów: 126 Grupa: Szkolenia i... Jak najbardziej warto stawiać na profesjonalistów w zakresie prowadzonych szkoleń BHP dla swoich pracowników. Dlatego też polecam sprawdzić ofertę firmy Inżynie...
  • Bezpłetne szkolenie - Projektowanie i pozycjonowan... Liczba postów: 44 Grupa: Szkolenia i... Funkcje dodatkowe, takie jak kill switch czy funkcja Double VPN (podwójne szyfrowanie), zdobywają uznanie użytkowników w ich NordVPN Opinie, którzy cenią sobie....
  • Szkolenia BHP Opole Liczba postów: 18 Grupa: Szkolenia i... Wybierając firmę do szkoleń BHP, warto postawić na doświadczenie i solidność. Z tego, co dowiedziałem się, firma Proactive BHP z Łodzi spełnia te kryteria. Mają...
  • Szkolenie dla kierowników Liczba postów: 22 Grupa: Szkolenia i... Jeśli szukasz sposobów na samorozwój, w temacie szkoleń warto rzucić okiem na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot warte/interpersonalne/ Znajdziesz tam kur...
  • Rozwój osobisty, jak? Liczba postów: 60 Grupa: Szkolenia i... Możliwości jest dzisiaj wiele, by zadbać o swój rozwój. Na pewno opłaca się inwestować w szkolenia czy kursy, ale koniecznie trzeba poznać siebie i zorganizować...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >