Bezpłetne szkolenie - Projektowanie przestrzenne AutoCad 2D i 3D

« Powrót do grupy: Szkolenia i kursy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

24 września 2013, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszamy osoby zatrudnione w branżach: budownictwo, informatyka, turystyka, logistyka, ochrona środowiska z terenu woj. lubelskiego, do wzięcia udziału bezpłatnych szkoleniach.

W ramach szkolenia PROJEKTOWANIE PRZESTRZENNE AUTOCAD Uczestnicy poznają następujące zagadnienia:

-Komputerowe wspomaganie projektowania
-Rysowanie obiektów w wersji płaskiej (2D) i przestrzennej (3D)
-Samodzielne opracowywania części rysunkowej projektów technicznych
-Narzędzia do kreślenia projektowego


Więcej informacji na stronie projektu: www.itmicro.consultor.pl
Tel. 81 745 41 91 kom. 883 331 416

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2014, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

BricsCad? Słyszeliście może o tej alternatywie Autocada? Można ją zakupić na stronie VectorSoftware.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2014, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

15. W twoim przypadku polecałbym program BricsCAD. Jest świetny na początek. Nie jest aż tak drogi jak inne takie programy, a w niczym im nie ustępuje. Wejdź na www.vectorsoft.pl i zobacz.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2014, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

BricsCAD może ci podpasować. Jest naprawdę świetny i oferuje wiele możliwości (i to za jaką cenę!). Zresztą, sam z niego korzystam. Wejdź na www.vectorsoft.pl i zobacz sam.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukasz świetnego oprogramowania do projektowania CAD to sprawdź BricsCAD. Zajrzyj na www.vectorsoft.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2014, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszym programem do projektowania jest IMHO BricsCAD. Korzystam z niego i jeszcze mnie nie zawiódł. Cena w porównaniu do innych takich programów też nie jest wygórowana. Zajrzyj na www.vectorsoft.pl i sprawdź sam.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2014, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś orientuje się, gdzie odbywają się (i czy w ogóle) szkolenia pt. http://www.bipal.pl/oferta/projektowanie-auto matyki/ - projektowanie automatyki? Dzięki za pomoc.

Ten post był edytowany przez Waldemar68 dnia: 3 listopada 2014, 14:26
Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2014, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście korzystam z BricsCAD’a. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Możesz wejść na www.vectorsoft.pl i sprawdzić sam.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2017, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Czesto tego typu programy bardzo mogą sie przydać w zawodzie budowlańca.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2017, 17:35

Zgadzam sie: good 1 bad

Często szkolenia bezpłatne nic konkretnego nie wnoszą, właśnie dlatego postanowiłem się wybrać do firmy informatycznej Szansa, gdzie na programie ZwCad (który z resztą teraz został wprowadzony do mojej firmy) pokazali mi wszystkie interesujące mnie zagadnienia i nurtujące pytania. Tak własnie powinno to wyglądać w przypadku innych firm nie tylok zajmujących sie tym programem. Szczerze polecam i pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szkolenie dla kierowników Liczba postów: 22 Grupa: Szkolenia i... Jeśli szukasz sposobów na samorozwój, w temacie szkoleń warto rzucić okiem na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot warte/interpersonalne/ Znajdziesz tam kur...
  • Rozwój osobisty, jak? Liczba postów: 60 Grupa: Szkolenia i... Możliwości jest dzisiaj wiele, by zadbać o swój rozwój. Na pewno opłaca się inwestować w szkolenia czy kursy, ale koniecznie trzeba poznać siebie i zorganizować...
  • BHP Liczba postów: 124 Grupa: Szkolenia i... Jeśli chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo, uważam, że każda organizacja powinna posiadać dokument jakim jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Dobrym pomysłem...
  • Szkolenia BHP Opole Liczba postów: 6 Grupa: Szkolenia i... Moim zdaniem rozwój osobisty jest bardzo ważny, warto w niego inwestować czas oraz pieniądze. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://coderslab.p...
  • Szkolenie Termowizja w budownictwie 499 zł/osoba Liczba postów: 7 Grupa: Szkolenia i... Decydując się na współprace ze specjalistami zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli szukacie sprawdzonych szkoleń dla biznesu, to zdecydowanie mog...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 301

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >