Bezpłetne szkolenie - Projektowanie przestrzenne AutoCad 2D i 3D

« Powrót do grupy: Szkolenia i kursy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

24 września 2013, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszamy osoby zatrudnione w branżach: budownictwo, informatyka, turystyka, logistyka, ochrona środowiska z terenu woj. lubelskiego, do wzięcia udziału bezpłatnych szkoleniach.

W ramach szkolenia PROJEKTOWANIE PRZESTRZENNE AUTOCAD Uczestnicy poznają następujące zagadnienia:

-Komputerowe wspomaganie projektowania
-Rysowanie obiektów w wersji płaskiej (2D) i przestrzennej (3D)
-Samodzielne opracowywania części rysunkowej projektów technicznych
-Narzędzia do kreślenia projektowego


Więcej informacji na stronie projektu: www.itmicro.consultor.pl
Tel. 81 745 41 91 kom. 883 331 416

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2014, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

BricsCad? Słyszeliście może o tej alternatywie Autocada? Można ją zakupić na stronie VectorSoftware.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2014, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

15. W twoim przypadku polecałbym program BricsCAD. Jest świetny na początek. Nie jest aż tak drogi jak inne takie programy, a w niczym im nie ustępuje. Wejdź na www.vectorsoft.pl i zobacz.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2014, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

BricsCAD może ci podpasować. Jest naprawdę świetny i oferuje wiele możliwości (i to za jaką cenę!). Zresztą, sam z niego korzystam. Wejdź na www.vectorsoft.pl i zobacz sam.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukasz świetnego oprogramowania do projektowania CAD to sprawdź BricsCAD. Zajrzyj na www.vectorsoft.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2014, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszym programem do projektowania jest IMHO BricsCAD. Korzystam z niego i jeszcze mnie nie zawiódł. Cena w porównaniu do innych takich programów też nie jest wygórowana. Zajrzyj na www.vectorsoft.pl i sprawdź sam.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2014, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś orientuje się, gdzie odbywają się (i czy w ogóle) szkolenia pt. http://www.bipal.pl/oferta/projektowanie-auto matyki/ - projektowanie automatyki? Dzięki za pomoc.

Ten post był edytowany przez Waldemar68 dnia: 3 listopada 2014, 14:26
Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2014, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście korzystam z BricsCAD’a. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Możesz wejść na www.vectorsoft.pl i sprawdzić sam.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2017, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Czesto tego typu programy bardzo mogą sie przydać w zawodzie budowlańca.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2017, 17:35

Zgadzam sie: good 1 bad

Często szkolenia bezpłatne nic konkretnego nie wnoszą, właśnie dlatego postanowiłem się wybrać do firmy informatycznej Szansa, gdzie na programie ZwCad (który z resztą teraz został wprowadzony do mojej firmy) pokazali mi wszystkie interesujące mnie zagadnienia i nurtujące pytania. Tak własnie powinno to wyglądać w przypadku innych firm nie tylok zajmujących sie tym programem. Szczerze polecam i pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • BHP Liczba postów: 126 Grupa: Szkolenia i... Jak najbardziej warto stawiać na profesjonalistów w zakresie prowadzonych szkoleń BHP dla swoich pracowników. Dlatego też polecam sprawdzić ofertę firmy Inżynie...
  • Bezpłetne szkolenie - Projektowanie i pozycjonowan... Liczba postów: 44 Grupa: Szkolenia i... Funkcje dodatkowe, takie jak kill switch czy funkcja Double VPN (podwójne szyfrowanie), zdobywają uznanie użytkowników w ich NordVPN Opinie, którzy cenią sobie....
  • Szkolenia BHP Opole Liczba postów: 18 Grupa: Szkolenia i... Wybierając firmę do szkoleń BHP, warto postawić na doświadczenie i solidność. Z tego, co dowiedziałem się, firma Proactive BHP z Łodzi spełnia te kryteria. Mają...
  • Szkolenie dla kierowników Liczba postów: 22 Grupa: Szkolenia i... Jeśli szukasz sposobów na samorozwój, w temacie szkoleń warto rzucić okiem na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot warte/interpersonalne/ Znajdziesz tam kur...
  • Rozwój osobisty, jak? Liczba postów: 60 Grupa: Szkolenia i... Możliwości jest dzisiaj wiele, by zadbać o swój rozwój. Na pewno opłaca się inwestować w szkolenia czy kursy, ale koniecznie trzeba poznać siebie i zorganizować...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 438

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >