Białe listwy przypodłogowe

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

11 sierpnia 2014, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Czy ktoś z Was posiada u siebie listwy przypodłogowe w kolorze białym z mdf-u? Jak się u Was spisują? Czy warto jest w nie zainwestować?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2014, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja podczas remontu na jesieni zeszłego roku.
Mieszkanie na wysoki standard tak wiec nijak nie pasowały mi do niego plastikowe listwy, które większość montuje sobie przy podłodze. Co jak co ale białe listwy to jednak inny standard, inny wygląd. Dopiero stają się popularne w Polsce, chociaż na zachodzie są bardzo popularne.
Z utrzymaniem ani czyszczeniem nie mam problemu.
Jedyna niedogodność,ze listwy te bardzo ciężko jest znaleźć w sklepach stacjonarnych - szczególnie,że zależało na dziurach na kable. Spory wybór natomiast jest w sklepach internetowych:
http://podlogi24.net/listwy-przyscienne-w-kol orze-biaym-biae-o_c_356_1.html - jak możesz na przykład zobaczyć sobie tutaj.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2014, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz w Voxie,mają duży wybór. Nawet są takie listwy w których można ukryć kable. My tam kupiliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 maja 2016, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sądzę, że oferta dostępna w http://www.listwypodlogowe.com.pl/. Uważam, że oferta może spodobać się również i wam, dostępne są różne typy listw w bardzo dobrych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2016, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wybrałbym białych listw, sam mam w kolorze drewna i to z możliwością ukrycia kabli, zdecydowanie warto mieć takie listwy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2016, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

My niedawno robiliśmy remont w przedpokoju. Znajomy z pracy polecił nam ofertę Adore Decor z Gdyni. Mają bardzo duży wybór wzorów klasycznych, piękne listwy lakierowane. Zajrzyj sobie na ich stronę www.adore-decor.pl – na pewno wybierzesz coś, co będzie pasować do Twojej podłogi. Moim zdaniem dużym plusem oferty jest także fachowe doradztwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2016, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik eder napisał: Ja sądzę, że oferta dostępna w http://www.listwypodlogowe.com.pl/.
Uważam, że oferta może spodobać się również i wam,
dostępne są różne typy listw w bardzo dobrych cenach.

Ale dlaczego nie białe? Fajnie to wygląda. Zobacz tutaj:

Zdjęcie ze strony producenta co prawda, ale widziałem podobną realizację i bardzo mi się podobało. Jak listwa jest z drewna czy też z MDFu (jak u DrewLux) to prawie zawsze masz odpowiednie profile z miejscem na prowadzenie kabli.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2016, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

mi się podobaja białe listwy, zwłaszcza, ostatnio coraz bardziej popularne, angielskie. Są nieco wyższe, ale prezentuje się to bardzo fajnie.

Ten post był edytowany przez benek dnia: 12 września 2016, 12:57
Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2016, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyglądają całkiem nieźle :D

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2016, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik benek napisał: mi się podobaja białe listwy, zwłaszcza, ostatnio coraz
bardziej popularne, angielskie. Są nieco wyższe, ale
prezentuje się to bardzo fajnie.

O właśnie, listwy angielskie, nie do końca wiedziałem czy tak się nazywają. Bardziej by mi pasowała nazwa "listwy skandynawskie" bo są takie proste i jakoś tak mi pasują do ich stylu. Na pewno to spora odmiana po panującej u nas modzie na dobieranie listw pod kolor podłogi i o jednym kształcie. Zawsze to jakaś odmiana :)

Użytkownik KadRad napisał: Wyglądają całkiem nieźle :D
Nieźle to chyba mało powiedziane :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >