Biało-czerwona łazienka i kuchnia

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 stycznia 2011, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie na temat takich kolorów w swojej łazience? Chcielibyście mieć taką mozaikę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2011, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim skromnym zdaniem, można od tego oczopląsu dostać. Trochę za dużo jest tej mozaiki: zarówno w kuchni jak i w łazience.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2011, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

rozumiem ze to są dwa różne mieszkania? w łazience fajnie wygląda wyłożony prysznic czyli fot. pierwsza i sama zdecydowałabym się na taką mozaikę. jest jakiś fajny efekt optyczny. Na podłodze nie bardzo mi się podoba, i w pomieszczeniach, gdzie jest dużo sprzętów i mała powierzchnia odkrytych ścian zasłonięta przez szafki itp. (fot. 3 i 4). Wnętrze staje się mniejsze i jakieś nieprzejrzyste. na dwóch ostatnich zdjęciach mozaika unowocześnia wnętrze, sprawia ze jest to ciekawy pomysł na nietuzinkowe tło, a przy okazji praktyczne (płytki) i przestrzen jest też znacznie większa. i koniecznie!!! Nowoczene nieskomplikowane elementy wystroju i wyposażenia w kolorze czerwonym!

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2011, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli chodzi o łazienkę to mi się osobiście podoba, szczególnie ściany bo podłoga już trochę mniej, jeszcze dorzucić trochę fajnych akcesoriów tres i wyglądałoby to naprawdę ciekawie, natomiast do kuchni mi to całkowicie nie pasuje

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2011, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda,chyba jednak trochę przesada. Taka mozaika pasuje do łazienki,ale można dostać oczopląsu i pogubić się.. Wolę bardziej wyraziste i konkretne kolory.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2011, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie to mocno średni ten projekt, ta mozaika jakos tak tandetnie wyglada

Kolektory Słonecze

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2011, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Zbyt intensywne kolory,nie mógłbym pzrebywac w takiej łazience bo dostałbym chyba nerwicy lub innej choroby. Wole coś bardziej stonowanego.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2011, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę przesadzone. Ja wolę spokojniejsze rozwiązania, łączące w sobie pomysł, estetykę i funkcjonalność.
Nawet fajnie wyglądają te łazienki - zwłaszcza przedostatnia:

http://www.budnet.pl/Jaka_powinna_byc_lazienka,Aranzacje_wne trz,101310-czytaj.html

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2011, 21:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawa aranżacja i dosyć odważna. Niestety u siebie nie zastosowałbym takiej rewolucji.

Dom i wnętrze

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2011, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy pisze że jest odważna,ale każdemu coś w niej nie do końca pasuje. Jest chyba zbyt "agresywna" jeżeli chodzi o kolory i tutaj tkwi główny problem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też