Bidet odpowiednio dopasowany znacząco podniesie komfort funkcjonowania

« Powrót do artykułu: Bidet odpowiednio dopasowany znacząco podniesie... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

23 września 2014, 01:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Bidet w łazience to fajna sprawa. Sam się zastanawiam nad takim, ceny są całkiem przyzwoite, tylko boję się, że mam za małą łazienkę.
Tutaj widziałem kilka fajnych egzemplarzy: http://i-budowlany.pl/armatura-sanitarna-wc-i-bidety-c-1138_ 1235.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2016, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Bidet to dobra sprawa i nie tylko dla Pań. U nas w domu mam dwa bidety. Głównym prowodyrem bidetu była córka i żona. Ja zająłem się aranżacją łazienki i wybrałem kamień na podłogę i obudowę wanny z Dario Stone z Milanówka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2018, 23:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie wyobrażam sobie życia bez bidetu...moj maż stwierdził, że to zbędny "gadzet" a teraz sam z niego korzysta.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2018, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam bidet w domu i też bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie. Mój maż też mówił , ze to nie potrzebne jest ale teraz też korzysta.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2018, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Bo to praktyczne i wygodne rozwiązanie, a poza tym polecam dobrać do swojej łazienki również oryginalna umywalkę, akurat to jest naszą specjalizacją i chętnie pomożemy na www.Laminadar.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2018, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem bardziej praktycznym rozwiązaniem jest biobidet. Jak ktoś nie wie to rodzaj deski myjącej, którą na wc się montuje. Nie zajmuje zbędnego miejsca w łazience przynajmniej i wygodniej się człowiekowi podmyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2018, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tez nie wyobrżam sobię życia bez bidetu. Na bidet namwila mnie koleżanka ale początkowo nawet o nim zapominalam a teraz jest nie oceniony.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2018, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy w domu bidet i przyznam, że to nie jest tylko dobre rozwiązanie dla Pan ale też dla Panow.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2018, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas tez korzystamy nawet moja dojrzewająca córka już zaznajomila się z bidetem i dba o swoją higienę.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2018, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam bidet i bardzo sobe chwalę takie rozwiązanie. Ostatnio bylam w hotelu na konferencji a tu bidetu brak...mysle sobie no co za masakra.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >