Biurokonkret - opinie.

« Powrót do grupy: Pośrednik/Zarządca

14 maja 2010, 23:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Szukam osób, które skorzystały z oferty biurokonkret.
Biuro działa w bielsko białej. Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż Bielsko Biała ma dużo propozycji, ale właściciele lubią oszukiwać ludzi. Szukam mieszkania dla rodziców, jednak nie wiem, czy biuro to jest godne zaufania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2010, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeprowadzałem dwie transakcje przez biuro , zespół kompetętny i profesjonalny , oferty sprawdzone. Biuro jak najbardziej godne polecenia!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2010, 01:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem dom w biurokonkret. Nie był tani, jednak nie żałuję nawet złotówki na niego wydanej. Wszystko się zgadzało, mimo że wiele nieruchomości Bielsko jest zadłuzonych, bądź ukrywa wady. Każdy szczegół panowie sprawdzili i mieszkanko jest perfect.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2011, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Również współpracowałem z Biuremkonkret! Nie miałem jakichkolwiek problemów przy kupnie mieszkania, jakby to napisać - bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta.

Z resztą często zaglądam na ich stronę www.biurokonkret.com bo potrzebuje kolejne mieszkanie i z tego co widzę ciągle zmieniają coś na stronie, znaczy że dynamika firmy jest na konkretnym poziomie.

Także z mojej strony firmę mogę polecić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2014, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei bardzo sobie chwalę usługi świadczone przez biuro Real z Bielska - http://www.real.bielsko.pl. Pełen profesjonalizm, a kupione przeze mnie mieszkanie jest dokładnie takie, jakiego szukałem. Warto. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >