Blacha trapezowa- producent, blachodachówka

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 grudnia 2007, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.

Gdyby ktoś na Śląsku szukał blachy trapezowej lub blachodachówki to zapraszam do firmy BUDMAX-METAL(Piekary Śląskie). Firma jest producentem blachy trapezowej(T-8,T-18) więc jest tanio i szybko. Dojazd na stronie www.budmax-metal.com.pl lub tel. 032 288 68 12.
Wesołych Świąt!

Pozdrawiam, Krzysiek

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2014, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mogę polecić firmę z Żabiej Woli http://fincostal.com.pl/ mają bardzo wysokiej jakości produkty

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2014, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

ja dachowki ostatnio kupowalem w dachluxie http://www.dachlux.pl/. Bardzo milo zaskoczyly mnie ich ceny - sa bardzo atrakcyjne. I do tego duzy wybor

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2014, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałam tu http://www.zajkowska.com.pl/ na pewno warto sprawdzać w kilku sklepach wtedy najłatwiej wybrać najbardziej korzystną ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2014, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

w kazdym temacie bedziecie siac spam ? nawet ciezko sie zarejestrowac na forum , tylko oby wejsc i na zasadzie ctrl+c, ctrl+v

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2014, 23:32

Zgadzam sie: good 0 bad

czasami takie porady też sa mile widziane i przydatne ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2014, 16:24

Zgadzam sie: good 0 bad

ja polecam dachowki firmy CREATON, wytrzymale, estetyczne, sa najwyzszej jakosci, takze spelniaja wszystkie wymagane przeze mnie warunki i moge je polecic :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2014, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłączam się pod tą opinie, Creaton najlepszym producentem dachówki ceramicznej

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2014, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Taaa tylko szkoda, że kupując go napędzasz obce gospodarki, a mamy przecież braas który jest naprawdę konkurencyjną firmą, ale Polską

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2014, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie powinniśmy wspierać własną gospodarkę :0 Poza tym Brass znów ma promocję jesienną Dachobranie 2014, więc można sobie coś ciekawego w fajnej cenie znaleźć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 243

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >