Blacha trapezowa-pomocy

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

15 stycznia 2019, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Również jestem za wyborem dachówki tym bardziej, że jest produkowana z materiałów szeroko dostępnych na ziemi i do tego barwiona w masie co pozwala zachować piękny kolor i trwałość na długie lata ( w tym objęta jest 30 letnią gwarancją u Braas). A oprócz droższych ceramicznych są również tańsze i również dobre dachówki betonowe.

Ten post był edytowany przez Eldon32 dnia: 15 stycznia 2019, 11:01
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2019, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A rozważałeś właśnie w ogóle wybór dachówki? Przede wszystkim masz tam pewność, że pokrycie będzie do końca życia. Teraz weszła jeszcze nowa opcja w Braas jaką jest Gwarancja Systemowa. Gdy wybierzesz dachówkę i wszystkie akcesoria Braas a dach będzie wykonany przez certyfikowanego dekarza to otrzymasz 15 lat gwarancji na te elementy i zrobią Ci naprawę zupełnie za darmo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2019, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mieszkacie w okolicach Bydgoszczy to skontaktujcie się z firmą http://www.sestal.pl/ Od nich możecie zakupić blachę trapezową w bardzo korzystnej cenie. Sam kupowałem od nich blachę trapezową i jestem zadowolony z jej jakości oraz ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2019, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto do tego tematu podejść racjonalnie, jeżeli chodzi o nowy dach zastanawiałbym się również nad dachówką ceramiczną od Braas w ofercie którego znajdziesz również wszystkie potrzebne akcesoria, a dzięki temu możesz załapać się na dodatkową Gwarancję Systemową, która trwa przez 15 lat i obejmuje każdy element dachu. Warto dokładnie się z tym zapoznać.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2019, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za firmą, która zajmuje się obróbką i montażem blach to skontaktujcie się z www.allts.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Firma ta ma swoją siedzibę pod Trójmiastem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2019, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Blachy aluminiowe najlepiej kupić w hurtowni, przy większej ilości na budowę idzie sporo zaoszczędzić. My kupiliśmy tutaj: http://www.pkmet.pl/oferta-handlowa/blachy-al uminiowe.html

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2019, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast tego lepiej postawić na piękną blachodachówkę panelową od Braas, czyli model Decra oraz Quadro. Ta druga została stworzona na podstawie profilu płaskiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2019, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na szczęście zdecydowałem się zainwestować w dachówkę ceramiczną i nie muszę tutaj nic zmieniać, dobrze że Braas dba o dobre warunki izolacyjne, przystępne ceny i do tego wysoką jakość wykonania dzięki czemu mam pewność, że ten dach będzie mi służył latami.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2021, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w przypadku Braas nie ma się o co obawiać. W ofercie mają wszystkie potrzebne akcesoria do wykonania dachu nie tylko w przypadku dachówki, ale również blachodachówki panelowej jak Decra oraz Quadro. Wszystko na odpowiednim poziomie i co najważniejsze z terminowymi dostawami materiałów bo na tym także nam zależało.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 156

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >