Blachodachówka z posypką - czy warto?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

19 września 2019, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat jeżeli chodzi o wybór pokrycia dachowego to postawiłem na model Rubin 13V Braas, czy też stylowa nowość Classic Star 2019 i do tego mają również swoich certyfikowanych dekarzy dzięki czemu mam dach zrobiony na przysłowiową "igłę" i dostępne są na świetnej promocji House of Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2020, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do pokrycia dachowego, to ja jestem zdecydowanym za dachówką i ze se swojej strony polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas w zakresie modeli cementowych wykonanych w technologii trójwarstwowej CISAR i dodatkowo zabezpieczone podwójną powłoka akrylową Lumino, no ale i tak ceramika zawsze będzie wygrywała ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2020, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

A co w takim razie powiecie na dachówkę ceramiczną? Zajrzyjcie na stronę oferty Braas gdzie znajdziecie wiele świetnych propozycji w nowoczesnym wydaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2020, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w prawdzie nie posiadam blachodachówki z posypką, ale z własnego doświadczenia wiem, że warto zdecydować się przede wszystkim na takie pokrycie, które będzie trwałe. Osobiście zdecydowaliśmy się z mężem na Regamet i jesteśmy bardzo zadowoleni, więc ich blachodachówki na pewno mogę Ci polecic.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2020, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Posypka to jest dobra na ciastku, a nie na dachu :P Jeśli chcesz mieć na dachu ceramikę to kup dachówkę ceramiczną. Cena wcale nie musi zabijać, proponuję się wycenić np. z dachówki Koramic Alegra 9...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2020, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście ile ludzi, tyle opinii. Zdecydowałam się jednak wypowiedzieć w tym wątku ponieważ jakiś czas temu sama szukałam takich porad i musiałam sobie samodzielnie poradzić z wyborem i ustalić inne szczegóły. Według mnie kluczową sprawą jest wybór dobrego producenta pokryć dachowych. Jeżeli mogę to chciałabym zwrócić Waszą uwagę na firmę Gerard. Na ich stronie internetowej: https://www.gerardroofs.pl/pl/ znajdziecie dokładniejsze informacje. Mają bardzo rozbudowaną ofertę, więc jest z czego wybierać. Dodatkowo w branży działają naprawdę dawno. Ceny są zróżnicowane, ale w mojej opinii atrakcyjne dla każdego. Przechodząc do meritum: ja postawiłam na ich blachodawchówkę z posypkę przy budowie mojego domu i jestem bardzo zadowolona. Widać wysoką jakość surowca. Firma udziela pięćdziesiąt lat gwarancji, więc o tą kwestię również kompletnie nie trzeba się martwić. Jeżeli jednak nadal się wahacie to śmiało można zerknąć na ich stronę i skorzystać z kalkulatora, który pozwoli Wam oszacować koszty. Mam nadzieję, że komuś z obecnych tutaj forumowiczów moja wypowiedź się przyda.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2020, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do wyboru dobrego pokrycia dachowego to w przypadku dachówki zdecydowanie jestem za certyfikowanymi dekarzami Braas którzy potrafią poradzić sobie nawet z najcięższymi rozwiązaniami jak np. wole oko a efekty ostateczne zawsze wychodzą na duży plus i z wieloletnią gwarancją aż na 30 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2020, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak w przypadku dachu w pełni postawiłem na Braas, dzięki czemu również złapałem się na dodatkową Gwarancję Systemową i nie muszę obawiać się o żadne problemy z pokryciem i wszystkimi akcesoriami przez najbliższe 15 lat. No i jeszcze można całkiem nieźle zaoszczędzić korzystając właśnie z trwającej zimowej promocji do 31.01.2021

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2020, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozważyć w zakresie pokryć dachowych również dachówkę cementową ze względu na jej wyróżniającą się trwałość, piękny wygląd, dobre warunki gwarancyjne (w Braas) oraz pokrycie angobą która powstrzymuje jej porastanie i zabrudzenia jednocześnie wyróżniając się niską nasiąkliwością. No i może skorzystacie z zimowej promocji.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2020, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony mogę polecić Regamet. Mamy ich blachodachówki już od dobrych kilku lat i jak na razie obyło się bez większych problemów :). No i poza dobrą jakością, są też naprawdę ładne, więc… idealne połączenie :).

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...
  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >