Blachodachówka inter-max lub traffic

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

15 grudnia 2019, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem za wyborem dachu dwuspadowego który będzie dużą wygodą i jednocześnie najtrwalszym rozwiązaniem. Jeżeli będziesz na etapie doboru pokryć dachowych to sprawdźcie propozycje od Braas

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 grudnia 2019, 05:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Najdłużej posłużą pokrycia ceramiczne, które będą znacznie trwalsze (pod względem wartości "artystycznych") od dachówek betonowych... Co do konkretnych modeli to jest to temat uznaniowy, ale ja z racjonalnych pobudek polecę dachówki Koramic Alegra 9, które są bardzo duże, a przez to konstrukcja jest względnie lekka i można zastosować nieco luźniejszy system łat i kontrłat, tak więc jest to też pewna oszczędność na drewnie konstrukcyjnym, które w ostatnich latach też straszliwie drożeje. Takich dużych, ponad 30-cm, dachówek jest zresztą na rynku coraz więcej - np. płaska Orea z pięknymi matowymi powłokami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2020, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, ze dachówka jest najlepszą opcją dlatego jeżeli ponownie miałbym wybierać to również poszedłbym w tym kierunku, czyli dachówki od Bras. Szczególnie, że zadbali o bardzo dobre warunki gwarancyjne na 30 lat i opcją skorzystania 15 letniej gwarancji systemowej na cały dach.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2020, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście nie mam blachodachówkom nic do zarzucenia. Szeroki wybór kształtów, kolorów, łatwość i szybkość montażu - to tylko niektóre aspekty warte wymienienia. Sporo ludzi obawia się ich trwałości, lecz moim zdaniem bardziej ci, którzy sami po prostu się na nie decydują, zakładając z góry, że tradycyjna dachówka jest lepsza... i już. Tymczasem jakby odpowiadali ci, którzy rzeczywiście mają blachodachówki, to zakładam, że odpowiedzi byłyby bardziej pozytywne. Ja osobiście mam blachodachówkę 2-modułową Regametu i moim zdaniem był to naprawdę bardzo dobry wybór, na który po kilku latach zdecydowanie nie narzekam.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2020, 22:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jak zależy Ci na świetnym stosunku jakości do ceny to bez dwóch zdań jestem za nimi. Warto oprócz samej estetyki zwrócić również uwagę na ich wykonanie, porowatość, nasiąkliwość, czy też zastosowane zabezpieczenia. A jednocześnie dodatkowe akcesoria dachowe, izolacje oraz systemy hydroizolacji od Icopal Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2020, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o blachodachówkę, bez względu na to, czy dwumodułową czy na wymiar, to od siebie zdecydowanie polecić mogę Regamet. Na swoim dachu mam pokrycie właśnie od nich i jak na ten moment, jak dla mnie, same zalety. Jakościowo i estetycznie super, a cenowo też nie była najdroższa, więc z czystym sumieniem tą markę polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2020, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie natomiast warto zrobić sobie na spokojnie przegląd dachu w okresie zimowym i zamontować dodatkowe elementy które ułatwią spadanie śniegu z dachu o różnym spadku. U nas zdecydowanie wygrał Braas również pod względem pięknych propozycji pokryć dachowych jak Rubin 13V. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2020, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto wziąć pod uwagę producenta Braas, który przygotował szeroki wybór modeli dachówek ale również od niedawna blachodachówek panelowych a dokładnie Decra i Quadro które moim zdaniem sa przykładem jak piękna może być blachodachówka na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2021, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm, ja mówiąc szczerze nie zdecydowałabym się na blachodachówki od firmy, której nie znam. To jest jednak taki rodzaj inwestycji, który ma nam służyć przez lata. Ze swojej strony mogę Ci natomiast polecić firmę Regamet. Mają nie tylko solidne blachodachówki, ale też dysponują przy okazji naprawdę szeroką ofertą. Polecam! Sama się na nich zdecydowałam i jestem zadowolona :)!

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2021, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będziecie potrzebowali wysokiej jakości pokryć dachowych to w mojej ocenie na pewno warto wziąć pod uwagę wybór porządnej dachówki wraz z akcesoriami jak izolacje, czy membrany. W takim razie zwróć uwagę na ofertę Braas u którego sam kupiłem piękną dachówkę ceramiczną oraz membrany i izolację DivoDamm Pro.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 285

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >