Blachodachówka sprawdza się?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

19 kwietnia 2018, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

My w naszym domu postawiliśmy na położenie blachy trapezowej. Przy wyborze kierowaliśmy się funkcjonalnością i wytrzymałością. Nie od dziś wiadomo, że blach trapezowa to sprawdza się we wszelkich obiektach mieszkalnych, gospodarczych, a także obiektach budowlanych i taką własnie wybraliśmy z http://tanie-dachy.com/blachy-trapezowe/. Warto zapoznać się z ich oferta bo świadcza tez inne usługi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2018, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że blachówka gontopodobna http://powrotlegendytilcor.pl/dachowka-gontopodobna.php sprawdza się świetnie. Jest bardzo wytrzymała a do tego bardzo ładnie się prezentuje. Moim zdaniem warto w to zainwestować, mam takie pokrycie na swoim domu i jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2018, 19:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja jednak jestem innego zdania i zdecydowałem się na dachówkę ceramiczną od Braas, która została zabezpieczona przed wnikaniem wilgoci, zabrudzeniami oraz jest barwiona w masie.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2018, 01:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej może się sprawdzić, ale trzeba wybrać trwałe i co ważne sprawdzone blachodachówki. Myślę, że możesz zwrócić uwagę na nowe propozycje od Braas czyli model Quadro bądź Decra.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2018, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej są modele blachodachówek, które tak jak w ofercie Braas wyróżniają się jakością wykonania, designem i też dobrymi warunkami gwarancyjnymi. Moim zdaniem na pewno warto rozważyć ich wybór

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2018, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także posiadam blachodachówkę. Wybrałem firmę Blachy Pruszyński. Dzięki technologii cynkowania i powlekania blach, gwarantuje dobrą jakość powłoki ochronnej. Blachodachówkę zamawiałem 2 lata temu z www.dachdek.com.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2018, 00:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli dobra to jak najbardziej, dlatego polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas, który przygotował szeroki wybór modeli dachówek ale również od niedawna blachodachówek panelowych a dokładnie Decra i Quadro które moim zdaniem sa przykładem jak piękna może być blachodachówka na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2019, 17:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jeżeli chcesz wybrać piękny trwały dach to polecam zwrócić uwagę także na dachówkę ceramiczną która moim zdaniem jest świetną opcją na wiele długich lat która wytrzyma mocne wichury oraz gradobicia.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2020, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Natomiast jeśli chodzi o zmiany na dachu to warto wybrać dobrej jakości akcesoria dachowe i odpowiednie pokrycie. Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie wygrywa Braas ze względu na przygotowaną ofertę oraz możliwości wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2020, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając porządnego pokrycia dachowego to tutaj jak najbardziej warto wziąć pod uwagę sprawdzonych producentów. Aczkolwiek ze względu na przygotowaną promocję przez Braas na dachówki betonowe do końca stycznia 2021 poważnie bym się zastanowił w jakim kierunku pójść ponieważ można wybrać modele Bałtycka, Celtycka, czy także Teviva w technologii CISAR i szerokiej gamie pięknych oraz modnych kolorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 341

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >