Blachodachówka sprawdza się?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

11 października 2016, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie sprawdza się bardzo dobrze, ale planuje sobie wymienic na inna. Szukam teraz dobrego producenta, mój znajomy bardzo polecal mi www.veldach.com.pl myslicie, ze to dobre rozwiązanie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2016, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym najpierw troch poczytał o dachówkach i blachodachówkach, a nawet jak przeszkadza Ci wyższa cena są dachówki betonowe w technologii trójwarstwowej Cisar i jeszcze podwójną powłoka akrylowa Lumino. Oprócz tego tutaj masz opis Dachobrania na dachówki w kolorach jesieni braas-promocja.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2016, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w kwestii blachodachówki i generalnie wszystko co związane z położeniem, wykonaniem dachu- jesteśmy w stanie pomóc i doradzić na DachyZulawy.pl ponieważ zajmujemy się tym na co dzień i mamy niezbędne doświadczenie, warto zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2016, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli jest dobra i montowana przez firmę, która a o tym pojęcie to jak najbardziej. U mnie był zakup + montaż w firmie http://www.top-dach.com.pl/ Załatwianie wszystkiego w 1 miejscu jest dobrym rozwiązaniem, bo po rostu robota idzie znacznie szybciej i mam wrażenie że jest dużo lepsza jakość.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2016, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Blachodachówka na budynki gospodarcze jak najbardziej, ale czy na dom też ?? No nie jestem przekonany. Wolałem doinwestować w dachówkę Braas i ich certyfikowanego dekarza, dzięki temu mam spokój tak na prawdę do końca życia i moje dzieci też jeżeli pozostaną w tym domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 grudnia 2016, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to jeden z większysz plusów braasa że mają całe zaopatrzenie od razu u siebie znaczy dekarze certyfikowanego itp, i nie musisz szukać wszystkiego oddzielnie tylko z kupnem dachówki dostajesz full service.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 grudnia 2016, 20:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Taa to na pewno wielka zaleta bo ja np nie lubie bardzo załatwiac tych formalności i myslę że nikt nie lubi a Braas wspaniale pomyslał i u nich od razu mamy dekarzy profesjonalistów którzy świetnie wykonają robote.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 grudnia 2016, 21:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Zazwyczaj problemy wychodzą do 3 miesięcy. U nas mija już dobre 5 miesięcy i po certyfikowanym dekarzu nie widać żądnego problemu. Dach nadal igła a dachówka nieskazitelna.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 stycznia 2017, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

O to jeszcze całkiem nowy dach :) Jaką Bordon44 wybrałeś dachówkę z Braas ??

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2017, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym blachy nie wziął z powodu tego, że jest za lekka. Przy użytkowym poddaszu takie pokrycie nie da żadnej bariery akustycznej. A i wygłuszyć tego nie ma w sumie jak. 1m2 blachy waży kilka kg. 1m2 dachówki ceramicznej to od 35 kilo (duże dachówki typu Koramic Alegra 9) albo i dwa razy więcej! (karpiówki). To jest realne zabezpieczenie przed dźwiękami i np. odgłosem deszczu...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...
  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 136

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >