Blachodachówka sprawdza się?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

23 listopada 2006, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś z was krył dach blachą? Ja planuję takie rozwiazanie. Potrzebna jest folia izolacyjna ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2006, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, izolacja z folii pod blachą to podstawa!!!
Na krokwie układa się folię paroizaolacyjną - ważne jest by ułozyć ją odpowiednią stroną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2006, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

dzieki, Rysiek
Mam nadzieje, ze będę umiał wybrać odpowiednią strone :wink: Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2007, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Może jestem maniakiem, ale wydaje mi się że blachodachówka to akurat najgorsze rozwiązanie. Na wygięciach z czasem zaczyna rdzewieć. Jeśli ma to być dach naprawdę na lata, to tytancynk, albo dachówka ceramiczna.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2007, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z sobkiem. Ja tez nie jestem przekonany do blachy na dachu. Pewnie teraz zabezpiecza sie ją przed korozja, ale jak patrze na dachy sprzed kilku lat, żal ściska. Takowy mają moi rodzice i nie moga odżalowac, że nie skusili sie na dachówkę. Na dachu nie ma co oszczędzac!! pozdro

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2007, 00:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Blachodachowka to nie najlepsze rozwiazanie fakt ze rdzewieje a po drugi jeszcze szybciej niz powinna o zgrozo wiele osob ma z nia kłopoty, jedni mowia ze lekka a tak do konca czy to ze jest lekka jest dobre dach pod dachowka raz ze ciezszy ale i stabilniejszy mniejsze ryzyko uszkodzenia takiego dachu przez wiatr dachowka ceramiczna jest droga ,mozna wybrac tez cementowa ktora wcalenie jest ciezsza niz ceramiczna!!! jest produkowana od dawna i na niektorych dachach ma po okolo 100lat i nie jest drozsza od blachodachowki

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2007, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Tytancynk nieco kosztuje :?

Ale bez dwóch zdań warto. Mój przyszły teść obrabiał tym materiałem lukarny. Naprawdę cieszy oko.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2008, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz za tytan-cynk zapłaciliśmy taniej niz przed rokiem - pomogła różnica na giełdzie :) A jeszcze z dwa lata temu nie mieliśmy tak różowo i rozważaliśmy "zamienniki"....

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2015, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

a gdzie zamawialiście blachy? Widziałem ofertę http://sklep.hart-metale.pl/ wydaje się być ciekawa

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2015, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważajcie na producentów blachy, bo często odmawiają przyjęcia na gwarancję, nie wiem czemu akurat oni mają takie problemy, no ale cóż. Inwestować trzeba w dachówkę, bo jeżeli jest położona dobrze to przez conajmniej 20 lat nie będzie problemu, nawet z tą która jest ze słabszej firmy, bo tam nie ma się co psuć.
Ja osobiście jestem miłośnikiem braasa, więc tradycyjnie akurat ją polecę, ale bierzcie cokolwiek byleby dachówkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...
  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >