Blachodachówka z posypką - czy warto?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

14 marca 2018, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zbliża się czas kiedy będziemy stawiać na naszym domu dach z blachodachówki. W związku z tym coraz więcej czytam w sieci na temat wyboru pokrycia. W wielu artykułach przewija się blachodachówka z posypką i zastanawiam się czy warto. Rzeczywiście jest aż taka różnica w jakości w porównaniu do innych pokryć?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2018, 23:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym jednak wybrał dachówkę betonową, bo dzięki temu mamy dużo wyższą jakość wykonania i co ważne długą gwarancją na 30 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2018, 06:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Dachówka z posypką z ceramiki to jakaś ściema - cenowo jest to na poziomie tanich modeli dachówek ceramicznych (proponuję wycenić sobie np. dachówkę Koramic Alegra 9). Beton to lepsze rozwiązanie, ale ciągle mu daleko do ceramiki pod względem funkcjonalnym i trwałości na czynniki zewnętrzne.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2019, 22:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Braas to fachowy dach z jednej ręki masz tutaj:
-membrany dachowe
-izolacje nakrokiwowe
-dachówki ceramiczne i cementowe
-świetliki
-systemy solarne itd
Do tego świetne warunki gwarancyjne i rozsądne ceny :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2019, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: mcgregor84 napisał: Dachówka z posypką z ceramiki to jakaś ściema
Jak dla mnie też nie ma się nad czym zachwycać. Dachówka w takiej formie ma przede wszystkim charakter dekoracyjny, a jak dla mnie wcale się jakoś specjalnie nie wyróżnia. Lepiej już postawić na jakieś solidne, tanie blachy i wykonać dach w klasyczny sposób. Nie ma co kombinować. ;)

Ten post był edytowany przez Sławek dnia: 28 stycznia 2019, 13:51
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2019, 22:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Co to jest ta posypka? Blacha udaje ceramikę? Moim zdaniem po kilku latach korozja sprawi, że ta posypka spłynie razem z farbą i deszczówką. Nie warto. Lepiej szukać dużych i lekkich rozwiązań ceramicznych (choćby przytoczona tu Alegra albo Orea 9).

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2019, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka dobrej klasy chemii do usuwania farby z metalu i środków na korozję to warto skontaktować się z firmą www.rodozja.pl. Ja się u nich od lat zaopatruję i zawsze jesteśmy zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2019, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja pomimo mijających lat nadal jestem za dachówką ceramiczną. Jeżeli chcesz znaleźć piękny i co ważne trwały model to zwróć uwagę również na propozycje od Braas tym bardziej, że maja a ten moment ich aż 15 modeli.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2019, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na szczęście nie muszę się tym przejmować i jeżeli wybierzesz dobrego producenta do których na pewno należy Braas to polecam zwrócić uwagę na ich propozycje w zakresie dachówek ceramicznych i cementowych, a szczególnie tych najmodniejszych które wyróżniają się trwałością wykonania, użytych powłok zabezpieczających oraz dobrymi warunkami gwarancyjnymi (nie zapominając o opcji gwarancji systemowej na cały dach).

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2019, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

U siebie mam takową i nie narzekam. Znajomy mnie namawiał na to i nie żałuję. Wszystko zależy od kształtu dachu, lecz myślę, że też będziesz zadowolony. Kupowałem w Ambicie ze względu na wybór http://www.ambit.gda.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 356

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >