Blat kuchenny

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸

26 kwietnia 2018, 02:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Blat powinien być koniecznie wykonany z dębu. Król drewna jest najbardziej trwały, a do tego prezentuje się najlepiej. Za sprawą http://fatwood.pl/ udało nam się zaopatrzyć w takie rozwiązanie, nadało ono sporo uroku do kuchni. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2018, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli budżet nam na to pozwala to również polecam marmur lub granit, generalnie kamień naturalny to znakomita sprawa pod katem wysokiej jakości.

www.KM-meble.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2019, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Do pielęgnacji każdego rodzaju blatów kamiennych polecam https://www.do-kamienia.pl/393-blaty

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2019, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo podoba mi się ten pomysł. Jak dla mnie jest to warte uwagi.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2019, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że to może być dobre wyjście. Spróbuj, może się uda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2019, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawialiśmy się z mężem, czy wybrać blat drewniany, czy granitowy. Ostatecznie postawiliśmy na granitowy, którego różne rodzaje znaleźliśmy w https://www.prodmar.com.pl. Naszym zdaniem taki blat jest solidniejszy od drewnianego a na pewno bardziej trwalszy. Nie ukrywam, że jestem zadowolona również z tego, że łatwiej doprowadza się go do porządku niż drewno.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2019, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się marzy blat kamienny.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2021, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o granitowych blatach? Wyglądają przepięknie i można je dociąć idealnie do kuchni. Nie wiem tylko jak to będzie wyglądało cenową w Twojej kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2021, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zawsze marzyłam o kamiennym. Jednak znając nasze możliwości - wybieramy laminowany.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2022, 00:15

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas w kuchni bardzo dobrze sprawdza się blat kwarcowy, jest solidny, wytrzymały na zabrudzenia i zarysowania. Konkretnie to wybraliśmy blat kwarcowy Silestone, firma oferuje go w kilkudziesięciu różnych wzorach i odcieniach, także łatwo wybrać coś co idealnie będzie pasować do waszej kuchni. Tu sprawdźcie sobie konkrety, my właśnie u nich w dobrej cenie kupiliśmy blat - AGD Prestige ze Szczecina https://agdprestige.pl/blaty-kwarcowe/ Dodam, że producent daje na blat aż 10-letnią gwarancją.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19195 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 366

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >