Blat z kamienia

« Powrót do artykułu: Blat z kamienia | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

29 marca 2017, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Waham się między marmurowym a granitowym i mysle ze skuszę się na ten drugi. Jedziemy z żoną wybierac kamien do zakładu kamieniarskiego - www.kamieniarstwo-wilczynscy.pl/oferta/ i liczymy, że w przyszłym tygodniu uda nam się wszystko zamontować do świeżo wyremontowanej kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2017, 19:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem granit jest zdecydowanie bardziej elegancki i świetnie pasuje do nowoczesnych projektów :) My nasz kamień naturalny zamawialiśmy w tej hurtowni http://hb-polska.pl/kamien-naturalny - wygląda przepięknie! :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2017, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Marmur kojarzy mi się z zimnymi wykończeniami, natomiast granit faktycznie ma w sobie coś eleganckiego. Musimy nastawić się na jego wyższą cenę, natomiast efekt jest naprawdę jak dla mnie wyśmienity.


www.Regem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2018, 05:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamienne blaty są teraz niezwykle modne i trzeba przyznać, że wyglądają bardzo nowocześnie. Spodobał mi się taki blat i zamówiłem go u http://www.magiakamienia.pl/. Sprawdza się idealnie, nie jest trudny do czyszczenia, nie robią się żadne odpryski czy wyszczerbienia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2018, 17:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Pięknie się prezentuje taki blat również wewnątrz mieszkania. W dodatku to ponadczasowy design, więc będzie służyć nam wiele lat i zawsze będzie na czasie. :) Potrzebny jest tylko sprawdzony dostawca kamienia naturalnego, u nas przykładowo sprawdził się https://metamar.pl/. Mają niewiarygodnie piękne wyroby z kamienia naturalnego. Warto się z nimi skontaktować jeśli również chcecie go wykorzystać u siebie w mieszkaniu. Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2018, 23:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Także posiadam blat z kamienia od firmy www.kamieniarzguzik.pl i musze przyznać, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Blat jest solidny, nie rysuje się i wygląda bardzo estetycznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2018, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamienne blaty oraz inne wykończenia z kamienia oferuje firma www.lermanstone.pl Sam się do nich zgłosiłem gdy potrzebowałem kamiennego blatu kuchennego do mojego domu. Wykonali świetną pracę, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2018, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Blaty kamienne są najlepszym rozwiązaniem do kuchni. Jeżeli też chcecie mieć blat kuchenny to polecam wam zgłosić się do Warszawskiej firmy www.granimex.pl W swojej ofercie posiadają ponad 100 rodzajów kamienia.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2018, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, jeżeli chodzi o blat do kuchni to ja również uważam, że te z kamienia naturalnego- granitu lub marmuru doskonale się sprawdzą i będą przede wszystkim solidne przez lata i do tego pięknie się prezentują.


www.Mechdecor.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2018, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajnie prezentują się takie blaty na żywo i także polecam, oczywiście to wyższa cena, ale tak czy inaczej warto, w szczególności jeżeli chodzi marmur.


www.Ekomar.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 442

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >