Blaty kuchenne z granitu

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 sierpnia 2016, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Jak wiadomo blat kuchenny jest jednym z najważniejszych elementów jej dekoracji. Zastanawiam się nad wyborem blatu z granitu, chodzi mi o blaty kuchenne warszawa Uważacie, ze są praktyczne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2016, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie dość drogie są takie blaty i mi się wydaje że niezbyt funkcjonalne to bardziej tak pod publikę wygląd a kto tak sobie robi dom a zwłaszcza kuchnie żeby inni podziwiali czy żeby wygodnie mieszkać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2016, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że nie ma co sobie życia utrudniać. Dosyć, że to drogie rozwiązanie, to jeszcze ciężkie w eksploatacji. Lepiej zrobić standardową fakturę z drewna. Aktualne wzory są naprawdę fantastyczne. Mogę polecić firmę Rol-Trans z Bydgoszczy, która robi blaty kuchenne na zamówienie i sprzedaje akcesoria meblowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2016, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry fajny pomysł troche drogi ale dobry

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2016, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Także uważam, że blaty wykonane z kamienia są dobrą opcją, a jeśli chcecie, to możecie przejrzeć sobie ofertę tej firmy - blaty kuchenne Pruszków. Bogaty wybór kamieni i dobre ceny. Nie ma co się zastanawiać, blaty kamienne to rozwiązanie na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2017, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne są blaty kuchenne z kamienie. Znalazłem firmę http://www.vertimar.pl/. Firma Vertimar robi przepiękne blaty kuchenne i nie tylko w super atrakcyjnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2019, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Granit to świetny materiał, który idealnie nadaje się na blaty kuchenne. Jeżeli jesteście tym zainteresowani to skontaktujcie się z firmą www.granimex.pl Oni zajmują się sprzedażą kamienia naturalnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2019, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za sprawdzonym zakładem kamieniarskim, który zajmuje się wykonywaniem płyt granitowych na blaty. Ja korzystałem z usług firmy www.centrumgranitu.eu i mogę ich polecić wszystkim osobom z województwa zachodniopomorskiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2019, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekipa z firmy www.aka-granit.pl dobrze ogarnia kamieniarkę. Praktycznie większość wnętrz mam wykończonych przez nich schody, blaty, parapety, posadzka. Wszystko sto procent naturalny kamień granit i marmur.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2019, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Granit to wspaniała rzecz i wygląda to bardzo dobrze, aczkolwiek jest kosztowne. Warto wybrać porządny zakład kamieniarski, który zrobi dobrej jakości blaty.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 356

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >