Bloczki betonowe

« Powrót do grupy: Robimy fundament

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

21 lutego 2017, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Pustaki akurat mają niską zdolność do zatrzymywania ciepła, też to jeden z najtańszych materiałów budowlanych, ale wcale niepolecany. Lepiej zdecydowanie sprawdzają się bloczki z wypustkami http://betblok.pl/bloki-i-bloczki-betonowe.ht ml . Plus takiej konstrukcji jest taki, że można je również demontować w prosty sposób

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2017, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik warzechus napisał: A na terenie Łodzi gdzie kupić takie bloczki betonowe i
ogólnie materiały potrzebne do startu z fundamentami?


Ja kupowałem w Ozorkowie w Centro-Bud, to taki spory skład budowlany. Sprawnie dostarczyli wszystko na budowę, poukładali w wyznaczonym przeze mnie miejscu, tak wiec ekipa budowlana w zasadzie miała gotowy materiał do pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2017, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zdania kupuj materiały budowlane dopuszczone do obrotu z atestami i certyfikatami. Powinny się skończyć już czasy, gdy każdy kto budował miał na podwórku formy, wibrator stołowy, kupe żużla paleniskowego i sam sobie "klepał" pustaki żużlobetonowe typu ALFA
gotowiec z atestami i wszelkimi wymaganiami tutaj
pozdrowionka

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2017, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Budując dom trzeba się wyposażyć w dobre materiały budowlane. Ja swoje zamawiałem na www.skladbudowlanywieliczka-hankus.pl Materiały były dostarczane szybko i były dobrej jakości. Polecam wszystkim, którzy budują własne domy.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2017, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o materiały, to ja na przykład polecam świetnej jakości beton od http://bankorbet.pl. Firma ta również doradzi i przewiezie potrzebne mieszanki - bardzo dobrzy fachowcy!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2017, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Z pewnością przyda Ci się dobrej jakości piasek budowlany, a taki o świetnych parametrach wytrzymałościowych oferuje i transportuje firma http://suszarniapiasku.pl. To doskonała opcja, przede wszystkim dla mieszkańców z Kujawsko - Pomorskiego. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja potrzebuję piasek ale do piaskownicy dla dziecka. Teraz kupiłam dziecku piaskownicę zamykaną bo wczesnij miał otwartą i co ....wszystkie okoliczne koty zrobiły sobie w piaskonicy kuwetę.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2017, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

równiez nie wiem jak zrobić to samemu ja bym sie ostatecznie tego nie podjął :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2017, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Materiał bardzo wartościowy. Ja się w pełni zgadzam z takim rozumowaniem i postawieniem sprawy. Mam pytanie skoro jesteśmy przy temacie, jako że szukam jakiejś drukarnie to chicałbym spytac zcy kojarzycie tą Initi - rollupy

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2017, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o bloczki betonowe to mogę polecić firmę www.wikrusz.pl . Mają świetny produkt i, co ważne, są rzetelną firmą - wszystko na czas, da się z nimi dogadać, są bardzo pomocni dla klienta. Zamawiałem u nich płyty podmurówkowe i jestem niesamowicie zadowolony. Moje okolice to Sokołów Podlaski, oni mniej więcej z tych rejonów są - wiem, że też w Węgrowie "grasują" ;) Polecam odwiedzić ich stronę i sprawdzić, czy w Waszej okolicy są dostępne ich usługi.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 1 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...
  • Praca w Niemczech - rekrutacja Liczba postów: 18 Grupa: Robimy fund... Planujesz pracę w Niemczech, ale nie znasz języka? Nie martw się, jest to możliwe i ten artykuł podpowie Ci, jak to zrobić. Dowiesz się, w jakich branżach możes...
  • Używane wózki widłowe Liczba postów: 10 Grupa: Robimy fund... Natomiast jeśli będziecie do wózków widłowych jednocześnie potrzebowali dobrej jakości osprzętu to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę Mipromet u których bez...
  • Dostawcy betonu Olsztyn Liczba postów: 28 Grupa: Robimy fund... A skorzystalibyście z takie usługi,opisanej na tej stronie?https://www.mgprojekt.com.pl/blo g/zakup-betonu-online/ Bo powstaje pytanie jakiej dostarczony beton b...
  • Ile potrzeba piasku i cementu pod wylewkę dla gara... Liczba postów: 195 Grupa: Robimy fund... Na jaki garaż sie zdecydowaliście i dlaczego? Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem garażu, to polecam Wam sprawdzić stronę https://net.ilawa.pl/2023/12/23/garaz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 330

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >