Boazeria nadal modna?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

9 listopada 2017, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zrozumcie, nie to fajne, co modne, ale to, co się nam podoba.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2017, 08:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli lubimy styl retro to moim zdaniem jak najbardziej warto zostawić boazerie na ścianach, ewentualnie przemalować ją na inny kolor wg własnego gustu i uznania.


www.Regem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2018, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Boazeria nie jest modna, teraz modne są farby zwłaszcza te matowe jak dulux easycare. Ale grunt by nam się podobało, nie zawsze trzeba podążać za modą. Wszystko to kwestia gustu

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2018, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba ostatnio wyszła z mody, ja u siebie w domu jednak wciąż ją mam. Zależy co komu się podoba. Nie wszystko, co Ci się podoba musi być modne, więc jeżeli masz ochotę to śmiało inwestuj w boazerię.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2018, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy modna to nie wiem - jednak ja u siebie mam ją od dawna i w sumie nie jest to złe rozwiązanie ani jakoś gorsze od tych ostatnio modnych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2018, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Boazeria jest bardzo fajna, żebym kurcze tylko przekonał żone, żeby chciala taką boazerie położyć w domu.... Moj znajomy zrobił w boazerii jeden pokój i zrobił sobie tam gabinet.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2018, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast boazerii polecam panele lub cegłę ozdobną na ściany,w praktyce wygląda to naprawdę bardzo fajnie i stylowo, sami zobaczcie na
www.Kamien-katowice.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2018, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast płyt betonowych lub ich imitacji lepiej chyba zrobić strukturę, coś jak "efekt betonu" od Magnata. Po pierwsze zapłacimy mniej, po drugie jest to do samodzielnego wykonania. A z instruktażem na YT leci to naprawdę łatwo. Sam próbowałem kiedyś takich struktur, to łatwiejsze niż się wydaje.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2018, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie- co nazywamy boazerią. Właśnie wykańczamy pokój w drewnianych panelach- nieco ciekawsza forma niż zwykła boazeria, 3D. Wizualizacje i projekty wyglądaja pięknie, czekam na efekt końcowy
https://interdek.pl/produkt/panel-3d-ruma-kopia/

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2018, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomalowana na biało boazeria z szerokich desek jest nadal jak najbardziej w modzie - jest to tzw. styl skandynawski.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >