Ból gardła

« Powrót do grupy: Trudne tematy

20 listopada 2017, 00:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Co stosujecie na ból gardła? Sam niegdyś korzystałem z domowych sposobów oraz kilku środków z apteki, ale praktycznie żadne z nich nie pomagało na długo. Któregoś razu trafiłem w aptece na pastylki do ssania http://fiorda.pl/ Stwierdziłem, że co mi szkodzi spróbować, więc kupiłem i zażyłem. Już po chwili poczułem ulgę i wiedziałem, że znalazłem właśnie najlepszy środek na ból gardła. W ciągu 2 dni całkowicie wróciłem do zdrowia :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2022, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam neo angin tutaj możecie więcej przeczytać na temat tabletki na gardło Tabletka neoangin posiada bardzo rozległe zastosowanie. Musze przyznać że jest to jedyna tabletka, która mi pomaga w walce z bólem gardła

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Różnice między pożyczką a kredytem Liczba postów: 58 Grupa: Trudne tema... Niestety w dzisiejszych czasach banki nie chcą udzielać kredytów. Wymagają dużego wkładu własnego albo sporych zabezpieczeń. I nie każdego na to stać. Ale alter...
  • Kredyt gotówkowy na remont Liczba postów: 26 Grupa: Trudne tema... Ja też tak uważam. Takie pożyczki online udzielane są szybko i bez zbędnych formalności. Od siebie mogę zostawić namiar na nich https://taniopozyczam.pl/ - wygo...
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... Jeśli planujesz wypoczynek nad morzem, sprawdź pakiety pobytowe oferowane przez Międzyzdroje Spa. Znajdziesz tam oferty dostosowane do różnych potrzeb, od relak...
  • Jaki samochód dla firmy? Liczba postów: 1144 Grupa: Trudne tema... Jeśli jesteś właścicielem Porsche i szukasz profesjonalnego serwisu, sprawdź ofertę Porsche Centrum Łódź. Oferują oni szeroki zakres usług, od przeglądów po nap...
  • Białka Tatrzańska Liczba postów: 28 Grupa: Trudne tema... Zobaczcie sobie na stronę Poznań apartamenty z psem to luksusowy hotel który oprócz wygody i udogodnień oferuje dostęp do bogatej oferty kulinarnej i rozrywkow...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19170 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 321

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >