Bonsai

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

24 sierpnia 2012, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o drzewkach bonsai w domu? Piękne, prawda? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2012, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że są piękne. Oboje żoną je uwielbiamy :) Obecnie mamy w domu trzy sztuczne drzewka - każde innego gatunku bonsai. Szkoda tylko, że są takie drogie... Choć ostatnio znalazłem sklep w Internecie, w którym można kupić je za dość rozsądne pieniądze. Właśnie zamierzam się do zakupu kolejnego, tylko nie mogę zdecydować się czy ładniejszy jest Bonsai Katsumoto Pinia czy Bonsai Musashi Cedr - jak myślcie? :) Tutaj macie link do tego sklepu: http://www.sklep.hydroponika.pl/Rosliny_i_kwiaty_sztuczne/ Czekam na Wasze opinie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2013, 08:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak drzewka bonsai są śliczne tylko jak dla mnie drogie bardzo niestety:(

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2013, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A może ktoś wie, gdzie je kupić najtaniej?

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2013, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Najtaniej to nie kupisz bonsai. Może samemu zacznij hodować? Zawsze to jakieś hobby i na pewno tańsze niż kupienie gotowego drzewka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2013, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik donpedro napisał: Najtaniej to nie kupisz bonsai. Może samemu zacznij
hodować? Zawsze to jakieś hobby i na pewno tańsze niż
kupienie gotowego drzewka.


Jest to jakiś pomysł aczkolwiek chyba na efekty trzeba będzie bardzo długo poczekać?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2013, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę na pewno, ale może akurat znajdziesz sobie nowe, ciekawe hobby. Zresztą Ci co zajmują się bonsai są zdania, że prawdziwe bonsai to sztuka i nie jest ona na sprzedaż. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2013, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zakupiłam jednak - czy uda mi się je wyhodować - zobaczymy:)?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2013, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

hymmm a to jak można je wyhodować ? z czego ? co i jak ? ale mnie zaciekawiliście ^^

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2013, 22:13

Zgadzam sie: good 0 bad

hymmm a to jak można je wyhodować ? z czego ? co i jak ? ale mnie zaciekawiliście ^^

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 70 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 263 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Macie jakąś sensowna pracownie projektową w Siedlc... Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert ara... These days, we frequently engage in basketball legends play. This is due to the fact that our children are now older.
  • Sprawdzony stolarz Szczecin Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert ara... run 3 The site is very remarkable, and I eagerly anticipate reading about it whenever I have the opportunity. Additionally, your blog is out of this world, and...
  • Kuchnia w bieli Liczba postów: 272 Grupa: Ekspert ara... Moja rada po doświadczeniach z kilkoma stolarzami, ogólnie pozytywnych, ale jedno wręc przeciwnie. Szukaj sprawdzonego polecanego stolarza, bo to akurat branża,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 297

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >