Brama i okolice

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

15 marca 2007, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

300 kg to wcale nie tak dużo, my mamy bramę, też kutą, 430 kg. Jeśli nie chcesz szpecić ładnie ukształtowanej bramy, to są modele chowane w podłożu, których praktycznie nie widać. Założyliśmy siłownik 770, brama otwiera się "sama" i wjazd jest estetyczny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2007, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

No dobrze, w takim razie może trochę z tą ciężkością przesadziłam. Niewprawne oko laika ;) Dla mnie ona wygląda masywnie.
A ten siłownik to całkiem, całkiem interesujący przyznam. Na bramę wydaliśmy sporo kasy i estetyka była jednym z argumentów przeciw automatyce wogóle. A jak się da coś takiego schować przed oczyma, to pięknie :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2007, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak się przyrówna koszt siłownika do kosztów budowy całego domu, to naprawdę wydatek okazuje się niewygórowany. A urządzonko jest na parę ładnych lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2007, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Parę ładnych? A jak z gwarancjami?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2007, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeważnie gwarancje są roczne, w FAAC wyjątkowo 2 lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 kwietnia 2007, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak zabezpieczyliście swoje siłowniki przed amatorami cudzej własności?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2007, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zaspawane śróby przez montera i kamera.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2007, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy klatkę metalową chroniącą mechanizm, nie wiem, jak to było montowane, bramy mamy przesówną. Grunt, że działa. Siłownik wciąż na swoim miejscu.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2007, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

To takie rzeczy też kradną? Ale kanał :(

Niedługo to i bramę będą z zawiasów zdejmować bo złom z cenie.

Mam model, który kłuje trochę w oczy i w tej sytuacji muszę pomyśleć o jakimś rozwiązaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2007, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam siłownik w podjeździe (faac, model 770), choćby zdechli, to tego nie zdejmą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekaracje ogrodowe Liczba postów: 65 Grupa: Zagospodaro... Ja od siebie mogę serdecznie polecić założenie oczka wodnego. Świetnie wygląda, sprawia ogromną frajdę dzieciakom, a przy dobrym sprzęcie do sprzątania, to nawe...
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... Wydaje mi się, że znalezienie idealnego warzywnika może być łatwiejsze, niż się spodziewasz. Zapoznaj się z artykułem na https://www.drewno-betonowe.pl/warzywni. ..
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 373

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >