Brama i okolice

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

12 kwietnia 2007, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Grunt to duży, szybki pies na podwórku :) A jak chcą, to i z podjazdu wymontują, choćby mieli przyjechać buldożerem i zabierać razem z chodnikiem ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2008, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

gdzie mozna kupic najlepsze i najtansze bramy??w lubuskim?ktos wie??www.nowygorzow.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2011, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, ja zakupiłem bramę i automatykę w firmie MK-SYSTEM W GORZOWIE WLKP.jestem zadowolony i polecam z czystym sumieniem firma poważna i rzetelna przede wszystkim zobaczcie ich ofertę na stronie www.mk-bramy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2011, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

sprawdzcie też tutaj: http://www.betafence.pl/pl-PL/ogrodzenia/Betafence-ogrodzeni a-bramy/Pages/Przeglad-produktow.aspx?tgid={3F6A6B18-655E-46 87-A245-85EC7CD92984}&pgid={B02C64E2-06B0-46E2-AA65-CDCC3083 159C}

wyglądają efektownie, solidna konstrukcja
w razie pytań służę pomocą ;-)


pozdrawiam
Krzysztof Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2012, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Najwygodniejsza jest brama przesuwna zautomatyzowana. Trzeba jednak najpierw sprawdzić, czy odsuwające się skrzydło ma się gdzie schować (czy na prawo lub lewo od bramy mamy jeszcze tyle własnej posesji). Jeśli nie, to rozwiązaniem jest brama uchylna dwuskrzydłowa, którą najlepiej od razu kupić z automatem (dorabianie go potem może bramę "oszpecić").
Dobrym wyborem jest brama przesuwna samonośna. Rolki, po których się przesuwa są umieszczone w słupach, a nie na dole skrzydła. Nie trzeba więc w podłoże wmontowywać szyny, która lubi się zabrudzać liśćmi lub śniegiem czy lodem.
Poczytajcie, na co jeszcze warto zwracać uwagę przy wyborze bramy przesuwnej pod linkiem: http://www.ogradzamy.pl/inspiracje/na-co-zwra cac-uwage-przy-wyborze-bramy-przesuwnej,34/.

Ten post był edytowany przez Beta1 dnia: 30 sierpnia 2012, 12:21
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2013, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedyś wydawało mi się, że brama, która ma napęd to przesada... że trzeba być naprawdę wyjątkowo wygodnym. Głupi byłem, jest to świetne i bardzo użyteczne rozwiązanie. Ja u siebie mam akurat z FAACa, ale tych napędów jest dużo, w różnych rozmiarach i w różnych cenach. Moim zdaniem to jest w ogóle podstawa bo nie dość, że człowiek nie musi się fatygować to jeszcze podnosi to poczucie bezpieczeństwa. Kiedyś w jednym sklepie usłyszałem coś takiego "jaka brama taki dom". Coś w tym chyba jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2013, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam od ponad roku napęd przy bramie z FAACa, niedawno zamontowałem jeszcze napęd do bramy garażowej. Mam teraz dwa piloty, do każdego oddzielny. Da radę zrobić tak żeby używać tylko jednego? Nie znam się na technologiach itd, komu najlepiej coś takiego zlecić?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2013, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Może tu mi ktoś pomoże - jak połączyć bramę wjazdową z tą garażową tak aby obie otwierały się na jeden pilot? Zależy mi na tej wygodzie, wiem, że z technicznego punktu widzenia jest to jak najbardziej możliwe..

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2014, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o automatykę do bram i drzwi to tylko na http://www.keyautomation.it/pol/. Nigdzie nie widziałem lepszych ofert.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2014, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Znacie jakąś firmę zajmującą się automatyką do bram? Znajomy polecił mi http://www.keyautomation.it/pol/ ale może znacie coś lepszego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Tani i dobry grill Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...
  • Dekaracje ogrodowe Liczba postów: 65 Grupa: Zagospodaro... Ja od siebie mogę serdecznie polecić założenie oczka wodnego. Świetnie wygląda, sprawia ogromną frajdę dzieciakom, a przy dobrym sprzęcie do sprzątania, to nawe...
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... Wydaje mi się, że znalezienie idealnego warzywnika może być łatwiejsze, niż się spodziewasz. Zapoznaj się z artykułem na https://www.drewno-betonowe.pl/warzywni. ..
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >