Brama garażowa - poszukiwania

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

14 listopada 2021, 19:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie przede wszystkim szukając jednak stylowych, ciepłych i funkcjonalnych propozycji w zakresie bram segmentowych do swojego domu to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia https://www.bramotechnika.pl/ ponieważ w przypadku tej firmy możecie liczyć na dostęp do szerokiej gamy marki Hormann. Licząc jednocześnie na fachowe doradztwo, pomiary i odpowiedni stosunek jakości do ceny. Mam nadzieję, że i u Was pójdzie pomyślnie, a efekt końcowy wszystkich pozytywnie zaskoczy!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2022, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiśniowski też robi całkiem fajne bramy. My mamy UniTherm od nich. Co prawda jak wybieraliśmy w Sampre to też myśleliśmy o UniPro ale to już chyba trochę przerost formy :) Ta jest wystarczająco ciepła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2022, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mamy bramę od Wiśniowski i całym montaż wykonała firma https://www.bramex.pl/oferta/bramy-garazowe/2 2-wisniowski-2 z Wojaszówki. Tą firmę polecił mi nasz sąsiad, chwilkę przed nami zamówił u nich bramę.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2022, 07:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego Bramowo. Jego oferta jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb, znajdziecie w niej m.in. automaty do bram przesuwnych .

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2022, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś z Was posiada namiar na firmę, która naprawia bramy automatyczne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6399 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >