Bramy garażowe we Wrocławiu

« Powrót do grupy: Ekspert ogrodzeń i architektury ogrodowej z gabionów

5 grudnia 2017, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma http://www.grodex.pl zajmująca się bramami garażowymi w okolicach Wrocławia to firma profesjonalna i rzetelna. Niedawno korzystałem z ich usług przy zaplanowaniu i montażu bramy do mojego domu własnie we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Przede wszystkim zdziwił mnie krótki termin oczekiwania, dosłownie po tygodniu miałem wszystko ustawione i gotowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Murki gabionowe – jakie wybrać? Liczba postów: 18 Grupa: Ekspert ogr... A ja spokojnie mogę polecić Wam również rozwiązania od Pozbruk szczególnie w zakresie elementów Gardeo do wykonania trwałego i jednocześnie pięknego ogrodzenia....
  • Systemy ogrodzeniowe Liczba postów: 16 Grupa: Ekspert ogr... A decydował się ktoś na ogrodzenie z kompozytu? Podoba mi się taka deska https://fabrykatarasow.pl/sklep/30-deska -ogrodzeniowa-15x80x4000mm.html. Ma ktoś coś po...
  • Jaki impregnat do drewnianej altanki? Liczba postów: 26 Grupa: Ekspert ogr... Szanowni Państwo, Rekomenduję Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Powłokotwórczy Vidaron, który jest produktem „4w1”: impregnuje, chroni, wzmacnia oraz dekoruje drew...
  • Co to jest ogrodzenie z murku gabionowego? Liczba postów: 33 Grupa: Ekspert ogr... U nas w ogrodzie jest murek z kamienia murowego płytowego, kamień ten ma postać płytek o nieregularnym kształcie. Kupiliśmy go w rozsądnej cenie w kopalni w Jen...
  • balustrady na wymiar Liczba postów: 1 Grupa: Ekspert ogr... Cześć jakie polecicie balustrady na wymiar Warszawa? Jest to dla mnie nowy temat i chciałbym dopytać się specjalistów. Na co warto zwrócić uwagę?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19122 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >