Brzydki zapach w łazience.

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

8 stycznia 2016, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też na bieżąco przetykać rury,to pomaga w sprawnym przepływie i drożnej kanalizacji,z której często wydobywają się właśnie takie zapachy. Jak w tej chwili wygląda ta sprawa,poradziliście sobie z tym?

www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2016, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak środki czystości nie są wystarczające i problem powraca, to pewnie chodzi o kanalizację.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2016, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

nooo wymiana rur się kłania. Środkami czystości nic nie wskórasz. Są płyny do rur z neutralizatorem

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja proponuję postawić pojemniczek z sodą oczyszczoną.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2016, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Na 99% kanaliza nie jest do końca drożna i coś się tam rozwija, można przepchać rury, a żeby sam zapach zamaskować kupić jakiś fajny dyfuzor zapachowy, który zmieni odczucia podczas wizyty w łazience tutaj sobie poszukaj http://homearoma.pl/ - HomeAroma ma bardzo ciekawe rozwiązania jeśli chodzi o dostarczany zapach do domów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 stycznia 2016, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Naprawdę różne mogą być sytuacje... Moja koleżanka miała straszny zapach w łazience przez długi czas. Wszyscy myśleli, że to kwestia rur, a tu się okazało, że to był zdechły gołąb, który jakoś wpadł przez komin i jego "zapach" wchodził przez kratkę wentylacyjną... coś okropnego;/

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2016, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie też nieczysta woda. Zapytaj sąsiada na dole czy też tak ma

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2016, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

mysle, ze przede wszystkim trzeba poszukać przyczyny. Ja też miałem problem w domu takim zaduchem i pomogła mi rekuperacja http://www.beam-djak.pl/rekuperacja ale w tym przypadku to może być coś z rur.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2016, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Rekuperacja jest drogim posunięcie. Lepiej abyś zatrudniła kogoś do sprawdzenia wentylacji

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2016, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdzenie wentylacji i udrożnienie rur to podstawowa sprawa od jakiej należy tutaj zacząć,być może są po prostu zapchane i dlatego w łazience czuć nieprzyjemny zapach.

www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >