Budowa domu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

13 marca 2019, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałam, że w mg projekt trwa promocja https://www.mgprojekt.com.pl/ , więc dobrze się składa. Czy ktoś skorzystał z tej promocji?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2019, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy robieniu kanalizacji wcale nie trzeba robić wielkich wykopów. Warto przemyśleć, czy przewierty sterowane nie okazałyby się dobrą opcją. Dzięki nim będziemy mieć szybciej i lepiej zrobioną kanalizację.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2019, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Budowa domu to niezwykłe przedsięwzięcie - wymaga bardzo dużo czasu i załatwiania formalności. Oraz oczywiście finansów, więc na początek określ swój budżet i wybierz jeden projekt, od tego zacznijmy.

Ten post był edytowany przez Ekomar.com.pl dnia: 15 marca 2019, 15:41
Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2019, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Budowę domu należy zlecić ekipie zaufanych fachowców. Mój znajomy polecił mi http://www.wiecha.czest.pl/i to właśnie oni są odpowiedzialni za budowę mojego domu. Kapitalna sprawa!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2019, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Budowa domu na pewno nie należy do najłatwiejszych zadań. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2019, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja właściwie jestem na etapie końcowym budowania domu - został mi jeszcze garaż i wnętrze. A propos tego pierwszego - czy znajdę gdzie dobre, solidne i bezpieczne Bramy garażowe?Poznań jest ważny, bo jest najbliżej, a nie chcę przez pół Polski po bramę się toczyć :P

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2019, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka godnej polecenia formy budowlanej to ja polecam www.mabbud.pl. Firma oferuję budowę domów jednorodzinnych, budowę apartamentowców, wykonuje usługi budowlane oraz prace wykończeniowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2019, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy budowie domu nie ma co sie bawić w jakieś promocje. To długofalowa inwestycja i nie ma co kombinować.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2019, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić firmę z Warszawy - Espiro Property. Tu ich strona http://espiroproperty.pl/pl/ Firma ma wiele lat doświadczenia, na stronie możecie zobaczyć wybrane realizacje. Są naprawdę rzetelni i przede wszystkim terminowi, co w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2021, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas budowy domu będziesz korzystać także z usług geodety. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Ci firmę www.mgeo.com.pl. Świadczą profesjonalne usługi związane z obsługą geodezyjną inwestycji. Wykonali dla mnie pomiary realizacyjne, mapy numeryczne oraz sporządzili dokumentację do celów prawnych. Byłem bardzo zadowolony z naszej współpracy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19234 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >