Budowa domu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

18 stycznia 2021, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy czytacie również różne blogi o budowie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2021, 18:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja czasem przeglądam strony branżowe. Warto wiedzieć co jest teraz modne i opłacalne. Sam przygotowuję się powoli do budowy niewielkiego domu na wsi. Zamówiłem już potrzebne materiały budowlane z hurtowni www.domet24.pl. Wszystkie artykuły posiadają bardzo dobrą jakość oraz atrakcyjne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2021, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Excellent and high-quality how to retrive adult webcams from yahoo messenger 2003 absolutely free and easy to watch on any device, just

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2021, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Będąc na etapie wyboru dobrej jakości materiałów do wykonania hydroizolacji to tutaj na pewno warto zwrócić większą uwagę na dobrej jakości materiały hydroizolacyjne które wyróżniają się wysoką skutecznością i trwałością wykonanych połączeń. Dlatego też u nas wygrał system System Bezpieczny Fundament Icopal który też jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie i przy tym zapewniając wieloletnią gwarancję.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2021, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę, która oferuję sprzedaż izolacji wysokotemperaturowych to polecam zapoznać się z oferta tej firmy EUROPOLIT https://www.europolit.pl/produkty/szczeliwa-d o-pomp-i-zaworow . Ja u nich zaopatruje swoją firmę w takie materiały i jestesmy bardzo zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2021, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy podczas budowy domu używaliście takich materiałów, jak klinkier? Czy polecacie producenta King Klinker? przymierzam się do zakupu i szukam opinii.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2021, 17:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj obejrzycie porównanie trwałości: https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm-b_Q, w rolach głównych klinkier i tzw. klinkier elastyczny. Polecam, ciekawy materiał do obejrzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2021, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas budowy domu warto postawić na jakościowe i sprawdzone materiały. Jednym z takich materiałów jest dachówka ceramiczna Roben, kupić w sklepie Klinkier bud.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2021, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że bardzo modne są obecnie wykończenia przy użyciu siatek cięto ciągnionych. Na pewno takie elementy zrobią wrażenie na wielu osobach. Sam również posiadam je w swoim domu. Kupiłem takie siatki u tego producenta https://metale-online.pl/kategoria/Siatki_cie tociagnione i są bardzo dobrej jakości.

Ten post był edytowany przez dnia: 11 sierpnia 2021, 12:32
Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2021, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Też bardzo ładny i praktyczny efekt na fasadzie można zrobić stosują dobrej jakości tynk modelowany TSS 05. Praktyczny materiał, elastyczny, pozwalający na to, aby uzyskać na ścianie np. efekt deski albo betonu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 344

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >