Budowa domu jaka ekipa?

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

18 czerwca 2017, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bardzo bałem się tego, że trafię na typowo polską ekipę - mało pracy, dużo gadania i obijania, ale na szczęście kolega polecił mi DD Projekt z Krakowa i okazali się znakomici. Nie dość, że stworzyli mi znakomity projekt domu, to jeszcze cała budowa przebiegła bezproblemowo i w terminie. Gdyby wszystkie polskie ekipy budowlane i remontowe takie były to życie tutaj byłoby piękniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2017, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o kompleksową budowę domu wraz z projektem, to możemy pomóc i doradzić bo zajmujemy się tym na co dzień. Typowo "polska ekipa" o której piszesz to już stereotyp i nie warto się tym tak do końca sugerować, tylko wybrać taką która faktycznie okaże się solidna oraz profesjonalna.

www.AskorpDomy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2017, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marchewa napisał: Jeżeli będzie to dom w technologi drewnianej, a
konkretniej dom z bala to idealną ekipą do jego wykonania
będzie Natur Eko Dom. Właśnie zbierałam opinie na ich
temat i muszę przyznać, że wszystkie są pozytywne. Do
tego widziałam ich kilka realizacji w tym dom modelowy i
zapierają one dech w piersiach.

Mnie zaciekawiła w ich realizacjach technologia wykonania dachu. Na kilku zdjęciach widziałem położoną strzechę. To nie jest ani modne rozwiązanie ani na pewno łatwe do zrobienia. Moim zdaniem musza mieć niezłe doświadczenie w takim tradycyjnym budownictwie. No i nie ukrywajmy, że taki dach wygląda bardzo odmiennie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2017, 07:26

Zgadzam sie: good 0 bad

To przede wszystkim kosztowne rozwiązanie, ponieważ sama strzecha jest tylko i wyłącznie ozdoba dachu, pod nią masz zastosowany inny materiał. Warto wybrać ekipę z doświadczeniem która się tym zajmie, poza tym sprecyzuj budżet jaki posiadasz na ten cel.

www.Studniarz.waw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2017, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

My budowaliśmy dom z firmą z Izabelina - DMD Budownictwo. Tę ekipę polecił nam znajomy, u którego budowali dom, a także robili ogrodzenie. Wcześniej długo szukaliśmy firmy, która by wzbudziła nasze zaufanie. Później spotkaliśmy się z p. Dariuszem z DMD Budownictwo i nie nie mieliśmy wątpliwości, że w końcu trafiliśmy na profesjonalistów. Pan Dariusz był przede wszystkim konkretny, duże wrażenie wywarło na nas jego doświadczenie, a także dotychczasowe projekty, za które firma odpowiadała. Z efektów tej współpracy naprawdę jesteśmy zadowoleni na 200%, gdybyśmy budowali drugi raz, to tylko z firmą DMD :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2017, 07:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór nowej ekipy budowlanej nigdy nie jest oczywisty, natomiast ja mogę także doradzić aby zadbać o usługi dobrego i sprawdzonego elektryka, który zajmie się wykonaniem całej instalacji, tutaj zerknij na Enegen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2018, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom mieszkającym w Szczecinie i okolicach, które rozglądają się za sprawdzoną firmą budowlaną polecam skontaktować się z www.skybud.eu W firmie tej pracują doświadczenie fachowcy, którym można zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2018, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Z wyborem ekipy do budowy domu nie ma się co śpieszyć. To ma być ekipa, które zbuduje Twój dom w którym spędzisz całe życie, więc powinno być to robione nie po kosztach a z głową.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2019, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Z firmą budowlaną nie będę miała problemu, ponieważ taką działalność prowadzi mój kuzyn i w pełni można mu zaufać. Natomiast gorzej z projektem domu, ale chyba zdecyduję się na pomoc architektów MGProjekt. Podoba mi się bardzo ich dom Wymarzony 7 , na który jest zniżka -10%. A w konkursie fotograficznym https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograf iczny-2019 , który biuro organizuje, można wygrać nagrody o wartości 10047 zł. Fantastycznie!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2021, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

W naszym przypadku i budowie domu to w walce z wilgocią wybraliśmy Papy w Technologii Szybki Syntan SBS co również ważne materiały wykonywane w tej Technologii zapewniają prawidłową wentylację i hydroizolację pokrycia dachu przez dziesięciolecia. Przez co są w stanie zapewnić aż 45 letnią gwarancję, a wilgoć na pewno nie bedzie stanowiła problemów!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >