Budowa domu jednorodzinnego

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

9 października 2017, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj wiele elementów jest bardzo istotnych, łącznie z wyborem materiałów budowlanych jak i wykończeniowych swojego domu oraz firmy która się tym zajmie- jakość i solidność mają kluczowe znaczenie.

PHUBestBud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2017, 22:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś z Was adaptował może do własnych potrzeb projekt firmy https://www.mgprojekt.com.pl/dom-z-widokiem-b bo nam się bardzo spodobał i zastanawiamy się, jak wygląda kwestia wykonawstwa? Podpytywaliśmy się znajomych, którzy mają już zakończone budowy, ale jedni i drudzy nie byli zbytnio zadowoleni ze swoich ekip. Projekt jest bardzo fajny, ale szukamy kogoś z doświadczeniem, żeby nie zepsuł tematu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2017, 21:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja najpierw wybrałam technologię, w której postanowiłam wybudować dom oraz firmę, która zajmowała się budową takich domów. Wybrałam dom drewniany z bala, a ponieważ ich piękne realizacje widziałam na Mazurach postawiłam na ekipę Natur Eko Dom http://www.naturekodom.pl/. Po ustaleniu wszelkich szczegółów przystąpiliśmy do wykonania indywidualnego projektu w pracowni z nimi współpracującej, a później juz do samej budowy, która trwała zaledwie trzy miesiące. Efekt uzyskany fantastyczny, mieszka sie znakomicie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2017, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Chętnie pomożemy oraz zajmiemy się budową domu jednorodzinnego pod klucz, to właśnie nasza specjalizacja. Zapraszamy :)

Nigra-budownictwo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2017, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Przecież pytanie było o Śląsk, nie Warszawę. W Krakowie dobrze buduje firma DD Projekt. Solidni fachowcy. Choć to bliżej do Śląska niż z Warszawy, nie jestem pewny, biorą takie zlecenia. Trzeba by przedzwonić, pracownicy są bardzo życzliwi, na pewno udzielą potrzebnych informacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2017, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla dobrej firmy budowlanej odległość nie ma aż takiego znaczenia, poza tym lepiej zapłacić za dojazd a mieć pewność iż wybraliśmy firmę która faktycznie jest godna zaufania oraz na której możemy polegać.


www.A-zbud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2017, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo podobają mi się różne drewniane domy. Sa one teraz coraz bardziej popularne. My dopiero bedziemy się budować ale takie http://www.geisser.pl/domy-caloroczne/ domy caloroczne to dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o budowe. Są równie solidne a sama budowa trwa krócej.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2017, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Na terenie Warszawy i w jej okolicach mogę polecić firmę DMD Budownictwo, ta firma budowała nasz domek :) Kontakt mieliśmy z polecenia, okazało się, że wybór był naprawdę strzałem w 10 :) Dom był budowany pod klucz, a ekipa na każdym etapie wykazywała się dużym profesjonalizmem. Z efektu jesteśmy baaardzo zadowoleni :) To będą nasze pierwsze święta w nowym domu i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2017, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o budowę domów, to warto pamiętać także o odpowiednio wykonanej izolacji zewnętrznej jak i wewnętrznej, co powiecie na izolację natryskową?

www.Masterpur.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2017, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja postanowiłem być nowoczesny i ekologiczny. Mój dom został wybudowany z drewna. :) A udało się to dzięki solidnej współpracy z http://ligar.pl/ , dzięki którym na moim terenie wylądował drewniany, szkieletowy dom parterowy o powierzchni 150m2.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 16 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 143

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >