Budowa domu jednorodzinnego

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

9 grudnia 2017, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie to koszty? Jeżeli możesz to podaj więcej szczegółów to z całą pewnością przyda się również pozostałym Użytkownikom na forum. Generalnie najważniejsze jest to aby cała konstrukcja domu była solidna oraz dobrze izolowana.


www.Kamszalunki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 grudnia 2017, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Up. Co do kosztów to jednym z elementów je obniżających jest znalezienie dobrego składu materiałów budowlanych. Ja solidne materiały budowlane w dobrych cenach zakupiłem od www.skladbudowlanywieliczka-hankus.pl w Wieliczce pod Krakowem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 grudnia 2017, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno nie jest to łatwe zadanie. Mozesz oczywiście wynająć dekoratora wnętrz i fachowców by to dla Ciebie zrobili ale moze udało by Ci sie jakoś fajnie zrobić to samemu. Poszukaj sobie jakiś blog budowlany taki jak ten http://www.mgprojekt.com.pl/blog/ i tam poczytaj różne rady. Zobaczy, że nie jest to aż takie trudne jak może sie wydawać

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2017, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat co do budowy domu jednorodzinnego, to rzecz jasna podstawowa kwestią będzie wybór dobrej i solidnej, terminowej firmy budowlanej która się tym zajmie. Polecam sprawdzić BCI-budownictwo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2019, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Decydując się na zakup domu jednorodzinnego, warto pamiętać iż niezbędne będzie także rusztowanie do wykonania wielu prac, akurat pod tym względem służymy pomocą, zobacz na RusztowaniaiTransport.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2019, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Całe szczęście ja mam budowę już za sobą. Oj było z tym trochę stresu, oj było.. Najgorzej było mi znaleźć porządną firmę budowlaną. Sporo rozmawiałem ze znajomymi i jak się nasłuchałem o tych budowlańcach to aż mi ręce opadły. Polecili mi firmę RS-DOM z Lublina. Posłuchałem się i nie żałuję. Ekipa bardzo w porządku, widać było że robotą idzie sprawnie. Aktualnie dom stoi 3 lata i póki co - brak zastrzeżeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2020, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Do ogrzwania polecam klimatyzację, bardzo praktyczne rozwiązanie. Jak jest porządna firma, jak Klimamika z Warszawy to mamy gwarancję, że wszystko będzie jak najbardziej OK.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2020, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: milionoo napisał: Całe szczęście ja mam budowę już za sobą. Oj było z
tym trochę stresu, oj było.. Najgorzej było mi znaleźć
porządną firmę budowlaną. Sporo rozmawiałem ze
znajomymi i jak się nasłuchałem o tych budowlańcach to
aż mi ręce opadły. Polecili mi firmę RS-DOM z Lublina.
Posłuchałem się i nie żałuję. Ekipa bardzo w
porządku, widać było że robotą idzie sprawnie.
Aktualnie dom stoi 3 lata i póki co - brak zastrzeżeń.

U nas również budowę zleciliśmy firmie RS-DOM Pana Radosława Skarżyckiego i muszę przyznać, że w pełni podzielam opinię poprzednika. Ekipa jest bardzo pracowita i dokładna. Poza tym bardzo mocno trzymają się ustalonych wcześniej terminów. Wielkim ich atutem jest to, że znają się na wielu rzeczach, takich jak pokrycia dachowe, termoizolacja czy chociażby montaż podstawowych instalacji. My również skorzystaliśmy w tym przypadku z polecenia znajomego i jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowych efektów.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2020, 07:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam znaleźć jakiś sprzęt przez portal klimamika.pl podczas gdy kupowaliśmy do domu nie było problemu z poradami, serwisem itd. Do firmy wiem, że wielu znajomych też stamtąd zamawia klimę.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2020, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno będziesz potrzebować działki, na której będziesz mógł wybudować ten dom. Proponuję wybrać coś spośród ofert ze strony: https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci /dzia%C5%82ki gdzie wystarczy wpisać miejscowość i wybrać spośród wyświetlonych pozycji, a jest ich naprawdę sporo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 16 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 266

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >