Budowa domu jednorodzinnego

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

28 października 2020, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie stosujecie systemy przy ociepleniu domu z bloczków gazobetonowych? Chodzi mi o jakiś dobry system z dobrym tynkiem cienkowarstwowym, który po pół roku na przykład nie będzie łapał zabrudzeń ani po prostu zielni na powierzchni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2020, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Można spokojnie zastosować jeden z systemów Foveo-Tech. Mają kilka z różnymi rodzajami tynków. Odpowiedni tynk powinien oczywiście wybrać specjalista, żeby efekt był zadowalający. Co do samych materiałów mi się wygodnie na nich pracuje. Systemowe rozwiązanie, więc masz do siebie wszystko dopasowane

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2020, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem ostatnio kilka elewacji całkiem fajnych domów, które po prostu zostały mega zepsute przez firmy budowlane, które zamiast właśnie systemu stosowały jakieś produkty (każde pewnie innego producenta) kupowane po promocji w marketach. To się musi przełożyć na jakość

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2020, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak. Faktycznie rolą firmy budowlanej jest nie tylko to, żeby zrobić klientowi fasadę i do tego też wystawić fakturę. Rolą firmy jest też doradzić, aby materiał stosowany do fasady był odpowiedni i dał porządny efekt

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2020, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o okna to mamy z PCV z Oknoplast i polecam. Drzwi mamy stalowe i nie polecam, będziemy je sprzedawać i wymieniać na inne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2020, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

I co najważniejsze bardzo dobry materiał dachówka ceramiczna Roben u mnie na dachu sie sprawdza od wielu lat i nie ma z tą dachówką kłopotów

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2020, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Koszt budowy domu jest również uzależniony od wielkości budynku oraz użytych materiałów. Ja niedawno współpracowałem z firmą www.budowlaneuslugijaro.pl. Zajęli się budową domu jednorodzinnego na mojej działce. Swoje usługi wykonali rzetelnie i terminowo. Dodatkowo podczas prac uwzględnili wszystkie moje prośby i uwagi. Byłem bardzo zadowolony z ich usług.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2020, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak. Kontener budowlany na budowie to absolutna podstawa, tak więc warto zamawiać. Konkretnie zamawiam w firmie https://www.zuzper.pl/. Bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie, bo można się pozbyć wszystkich odpadów, nie trzeba segregować, z wyrzuceniem się łatwo schodzi

Zgłoś | Cytuj | Link

24 grudnia 2020, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Też ze swojej strony polecam kontakt z firmą https://kan-fix.pl/ która specjalizuje się w kompleksowej i co najważniejsze bezinwazyjną naprawę wszelkiego rodzaju rur kanalizacyjnych. To rozwiązanie, które pozwala uniknięcia kucia, zrywania płytek, ogólnie bardzo szeroko rozumianej modernizacji

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2021, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Macie rację, że właśnie kluczowa z punktu widzenia estetyki domu jest elewacja. Tu najlepiej stosować maksymalnie najlepsze materiały. Jeżeli chodzi o tynk cienkowarstwowy to polecam zdecydowanie TN30 Foveo-Tech. Praktyczny materiał. Można kupić w systemie S5 na styropian, wtedy mamy materiały od A do Z

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >