Budowa hali jakie koszty?

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 49 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

26 maja 2015, 18:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wsyztskim postaw na beton dobrej jakości. Jak beton na posadzce będzie dobry, to wtedy nie będziesz miał problemów z kruszeniem się jej i rozpadaniem, jak przejedziesz z cięższym towarem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2015, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też już na samym poczatku założyć ogrzewanie i klimatyzację. Szczególnie, ze maj mamy zimny, a lato może być bardzo gorące.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2015, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiscie uważam, ze podczas budowy hali dobrze mieć coś takiego http://aproservice.com/files/Image/biurowe/bi g/DSC04227.jpg , u mnie to się świetnie sprawdziło i bylo mega przydatne - na składowanie różnych rzeczy itp. Z tego co widzialem, to mozna tez u nich wynając stróżowkę, to też odbra opcja - ochroniarz na budowie sie przyda.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2015, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiscie uważam, ze podczas budowy hali dobrze mieć coś takiego http://aproservice.com/files/Image/biurowe/bi g/DSC04227.jpg , u mnie to się świetnie sprawdziło i bylo mega przydatne - na składowanie różnych rzeczy itp. Z tego co widzialem, to mozna tez u nich wynając stróżowkę, to też odbra opcja - ochroniarz na budowie sie przyda.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2015, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

W każdej dziedzinie można zaoszczędzić jeżeli chodzi o hale, ale w szczególności zwroc uwage na elektryke, osprzęt silowy itp. Sprawdz marke www.pce.pl jest to polska firma, o naprawde bardzo dobrej jakości. Warto brac, bo ceny sa korzystne w porównaniu z zagranicznym sprzętem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2015, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Do kosztow musisz na pewno dorzucic jakies przenosniki tasmowe czy inne urzadzenia sluzace do transportu, w cenach mozesz zorientowac sie tutaj www.prefamet.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2015, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

lepiej zwróć uwagę na detale, o których ja zapomniałem... czujniki, zawory, detektory i inne urządzenia pomiarowe od Poltraf. niestety o nich się rzadko pamięta, a przypomina wtedy, kiedy coś zaczyna szwankować

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2015, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapytaj w jakiejs firmie, która zajmuje się budowaniem hali, masz tu jeden kontakt www.profixhale.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2015, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojej strony mogę polecic wam hurtownie elektryczna http://www.eldam.pl/ . Maja szeroki wybor i przystepne ceny

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2015, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno kontenery dla pracownikow takie jak www.kontener-serwis.pl to kolejny wydatek

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 49 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 16 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >